АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА щодо Гришковецької селищної об’єднаної територіальної громади

АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА

щодо Гришковецької селищної об’єднаної територіальної громади

(адміністративний центр – смт Гришківаці)

1. Загальна характеристика

До складу Гришковецької об'єднаної територіальної громади, з адміністративним центром у смт Гришківці, увійшло 17 населених пунктів однієї селищної і семи сільських рад.

Мінімальна відстань населених пунктів до адміністративного центру складає 5 км., максимальна  – 21 км.

Площа громади -  217,119 кв.км.

Загальна кількість мешканців громади складає 9877 чол., у тому числі дітей: дошкільного віку – 499, шкільного віку – 1012.

2. Економічний потенціал громади

На території, яку охоплює громада, зареєстровано 253 суб’єкта господарювання, у тому числі юридичних осіб – 90 , фізичних осіб-підприємців – 163 .

Провідною галузю в громаді є сільськогосподарська.

Сільськогосподарські підприємства, переважно, займаються вирощуванням зернових   та технічних культур.

Торгівельні послуги громаді надають 47 торгівельних точок, у тому числі 35 магазинів, 2 АЗС, 8 кафе, 1 готель, 1 торгівельно-розважальний центр.

3. Транспортне сполучення

Населені пункти громади забезпечені транспортним сполукченням із містом Бердичевом  8-ма маршрутами.

4. Бюджетна інфраструктура та розрахунковий обсяг бюджету громади

За рахунок коштів національної служби охорони здоров'я України та бюджетів усіх рівнів на території громади функціонують 8 закладів охорони здоров’я, в тому числі: 3 амбулаторії сімейної практики,  5 фельдшерсько-акушерських  та фельдшерських пунктів.

На території громади здійснюють свою діяльність 13 закладів освіти, в тому числі: 4 загальноосвітні навчальні заклади І-ІІІ ступеня, 3 загальноосвітні навчальні заклади І-ІІ ступеня та 6 дошкільних навчальних закладів; 22 заклади культури.

Кількість приміщень, придатних для розміщення органів місцевого самоврядування, складає 8 одиниць.

Обсяг доходів загального фонду громади (прогноз в умовах станом на 1.09.2019 року) становить 63418,5 тис. грн., у тому числі:

• доходи без урахування трансфертів з державного бюджету (згідно статті 64 Бюджетного кодексу України) 24032,4,0 тис. грн.,
    • базова дотація – 7288,5 тис. грн.,
    • освітня субвенція – 18268,6 тис. грн.,
    • медична субвенція – 6719,9 тис. грн.,

Прогнозний обсяг видатків загального фонду громади становить 60851,2 тис.грн.

Баланс фінансових ресурсів загального фонду: +2567,3  тис. грн.