День Конституції України разом з МАЙСТЕРНИМ ЧЕРВНЕМ 2025
Неймовірна атмосфера творчості вирувала сьогодні на Новому бульварі у Житомирі під час XVI обласного свята декоративно-прикладного мистецтва «Майстерний червень».
Тримаємо культурний фронт +8000 гривень на придбання генератора екофло для одного з підрозділів 65 ОМБР
Доземний уклін усім, хто долучився до нашого збору.
У філії клубу села Хмелище було проведено майстер клас "Мій тато найкращий " де кожен мав можливість виготовити для татуся поробку своїми руками.
15 червня відзначають день Батька в Україні— це особлива відзнака для всіх чудових батьків, які з усією любов'ю і турботою присвячують своє життя.
Такої веселої та активної презентації книги у Публічній бібліотеці Гришковецької селищної ради ще не було!!!
Воно й не дивно, адже це презентація дитячої пригодницької книги «Івасик-Дивасик у Задупляндіі» нашої місцевої письменниці Зіни Данилової.
Міжнародний день друзів.
І це дійсно важливе свято, адже дружба – це великий скарб, який потрібно цінувати і берегти. Тож чому б не провести час разом .
У філії клубу села Хмелище для дітей було проведено майстер клас "В колі друзів", де кожен мав можливість виготовити листівку для свого найкращого друга.
9 ЧЕРВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДРУЗІВ Мати справжнього друга — велике щастя. Ніякі інші земні блага не замінять радість спілкування з друзями. І це дійсно важливе свято, адже дружба – це великий скарб, який потрібно цінувати і берегти.
У філії Будинку культури с.Осикове діти зустріли літо весело, з розвагами, цікавими конкурсами, танцями та гарним настроєм.
Перший день літа - довгоочікуваного, радісного, теплого, сонячного і бажаного.
Весело і цікаво розпочали свій літній відпочинок, який підготували працівники культури с.Журбинці, діти!
Діти активно провели час: приймали участь в спортивних розвагах, конкурсах, малювали на асфальті, відгадували загадки, фотографувалися з казковими героями, частувалися солодощами.
Дарувати радість - це завжди надзвичайно приємно!!!
Незважаючи на те, що накрапав невеликий дощик, у рекреаційній зоні «Лісовичок» було весело та гамірно - це на розваги до лісу завітали вихованці Бердичівського навчально-реабілітаційного центру Житомирської обласної ради.









