ВЕРЕЩАК ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Дата: 14.05.2020 15:47

Фото без описуФото без описуВЕРЕЩАК ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Лаконічні рядки з Книги пам'яті полеглих за Україну:
«Дата та місце народження: 29 листопада 1971 р., с. Никонівка, Бердичівський район, Житомирська область.
Дата та місце загибелі: 13 травня 2014 р., с. Рівне, Генічеський район, Херсонська область.
Підрозділ: 26-а окрема артилерійська бригада.
Обставини загибелі: Загинув 13 травня 2014 р., поблизу с. Рівного Генічеського району Херсонської області під час навчань, що мали не меті посилення охорони південної ділянки Державного кордону України.
Сімейний стан: залишились дружина та двоє дітей.
Місце поховання: с. Никонівка
Наказом МО України № 243 від 22.05.2014 р. нагороджений відзнакою «Знак пошани» (посмертно)».
А село пам'ятає міцного і працьовитого, як переважно никонівські чоловіки, шанобливого і лагідного, терплячого і люблячого - сина, чоловіка, батька. Одного дня змінилося все. Українсько- російська війна у мирне село принесла свою страшну звістку - і потемнів світ в очах матері,Олени Степанівни, дружини, Катерини Анатоліївни, осиротів для двох дітей. Не стало батька, ЗАХИСНИКА РОДУ.
З того дня Никонівка свято вклоняється, вшановуючи пам'ять захисника України, обіймає квітами і втішає вдячністю родину Верещаків. Ось і цього року уже в складі громади ми знову біля пам’ятного місця: слова, сльози, спогади, квіти і безмежна вдячність тим, хто нас захищає.