Розпочато голосування в проєкті «Найгарніше українське село»

Дата: 28.09.2021 12:13

Друзі та колеги, розпочато голосування в проєкті «Найгарніше українське село» від кластера Made in Ukraine , що допомагає популяризувати українські продукти, події, бізнеси та туристичні локації!!!

В проєкт потрапили два населених пункти Гришковецької громади СТАРИЙ СОЛОТВИН  та ГАЛЬЧИН , хоча всі села нашої громади заслуговують на звання «Найгарніше».

Залишити свій голос  за «Найгарніше село» можна за посиланням: http://madeinukraine.org/project/vote-village та обрати Бердичівський район, потім натиснувши кнопку «Проголосувати» під "конкурсантом".

Голосувати можна лише ОДИН раз!!!

Голос верифікується через Facebook: перед тим як зарахувати Ваш голос, система запропонує авторизуватися через соціальну мережу.

Голосування триватиме до 25 жовтня, а з 1 по 15 листопада працюватиме професійне журі.

Переможець отримає винагороду на свій розвиток!!!

Давайте ВСІ РАЗОМ підтримаємо наших конкурсантів та зробимо туристично відомою Гришковецьку громаду !

#репоствітається