У Половецькому ліцеї відбулася надзвичайно цікава зустріч із письменником Михайлом Пасічником.
Це була чудова нагода поспілкуватися з автором, дізнатися більше про його творчий шлях, джерела натхнення та секрети письменницької майстерності.
Пан Михайло поділився цікавими історіями зі свого життя, відповів на численні запитання та заохотив молодь більше читати й вірити у власні сили. Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері та залишила багато яскравих вражень.
Щиро дякуємо Михайлу Пасічнику за цікаве спілкування, мудрі поради та незабутні емоції! Бажаємо нових творчих здобутків і натхнення для написання нових книг.














