Також вітали випускників Скаківського ЗДО "Перлинка".

Радісно було спостерігати, як подорослішали малюки - і перетворились у справжніх першокласників.

Яскраве дійство не залишило байдужих.

Мирного неба, Божої ласки, підтримки і розуміння від нас усіх нашим діткам!

Успіхів на всіх життєвих дорогах і удачі кожному випускнику.

Дякуємо ЗСУ за можливість дарувати такі дні дітям!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису