Продовжуються випускні свята у дошкіллі
Також вітали випускників Скаківського ЗДО "Перлинка".
Радісно було спостерігати, як подорослішали малюки - і перетворились у справжніх першокласників.
Яскраве дійство не залишило байдужих.
Мирного неба, Божої ласки, підтримки і розуміння від нас усіх нашим діткам!
Успіхів на всіх життєвих дорогах і удачі кожному випускнику.
Дякуємо ЗСУ за можливість дарувати такі дні дітям!




















