У Гришковецькій територіальній громаді триває підготовка до V Гастрофестивалю «Білий борщ і не тільки!».
Здається, що часу ще багато, але насправді роботи попереду чимало, адже цьогоріч очікуємо ще більше гостей.
Тож ми вже розпочали благоустрій території біля маєтку. Справжня магія єдності: працівники культури, КУ «Добробут-19» та староста села Гальчин об’єднали зусилля, щоб довести — українська традиція толоки жива і здатна творити дива!
Спільною працею вдалося виконати великий обсяг робіт: прибрали кімнату, до якої давно не доходили руки, вивезли сміття з погреба, де плануємо створити нову інсталяцію, підготували територію під посів трави та обкосили прилеглі ділянки.
Щиро дякуємо кожному, хто долучився до спільної справи. Саме завдяки таким людям наша громада стає ще красивішою, затишнішою та гостиннішою.
Попереду ще не одна толока, тож запрошуємо всіх небайдужих приєднуватися. Разом ми можемо більше!















