26 Лютого, 2021 р., 16:35
26.02.2021 під головуванням селищного голови Лісової Ірени Леонідівни відбулося засідання виконавчого комітету Гришковецької селищної ради.
26 Лютого, 2021 р., 10:06
Історична земельна реформа наближається до логічного завершення. Українці матимуть прозорий ринок землі і наша країна зможе стати «світовим продовольчим супермаркетом»- міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко.
25 Лютого, 2021 р., 16:53
25.02.2021 відбулася 6 сесія VIIІ-го скликання Гришковецької селищної ради. У пленарному засіданні брали участь депутати, старости, начальники відділів.
24 Лютого, 2021 р., 10:43
Інклюзивне навчання (освіта) – це система освітніх послуг у закладі освіти, що забезпечує реалізацію права на освіту осіб з особливими освітніми потребами, а також їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство.  Основна думка (Концепція)  інклюзивної освіти – це  розуміння того, що усі діти є цінними й активними членами суспільства. У Новій українській школі заохочується бажання батьків дати своїй  дитині  інклюзивну освіту. Для учнів  з особливими потребами створюються всі  можливі умови для навчання спільно з однолітками. Інклюзія означає , що для кожного учня за допомогою освітньої програми, яка є достатньо складною, створено можливість навчатись  відповідно до його здібностей. Звичайно, ця програма  враховує потреби, а також спеціальні умови та підтримку, які забезпечуються медико-соціальним та психолого-педагогічним супроводом. Але НАЙГОЛОВНІШЕ – ДИТИНА ВЧИТЬСЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ  в оточенні інших  дітей, спільно з однолітками.
19 Лютого, 2021 р., 16:40
День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні».
19 Лютого, 2021 р., 09:19
Чадний газ (окис вуглецю) — безколірний газ без запаху. Головна небезпека полягає в тому, що чадний газ через легені швидко проникає в клітини крові, заміняє кисень, що міститься в еритроцитах. Внаслідок цього в організмі виникає кисневе голодування (гіпоксія).
17 Лютого, 2021 р., 16:49
Гурткова робота у закладах дошкільної освіти.
17 Лютого, 2021 р., 16:47
Питання землі: громади Житомирщини чекають ухвалення законопроєкту #2194
16 Лютого, 2021 р., 15:33
Кожна друга пожежа у період інтенсивної експлуатації приладів опалення спричинена саме порушенням вимог щодо безпечного використання та влаштування печей і плит на твердому паливі, а також різноманітних електрообігрівачів. Нерідко на таких пожежах гинуть чи отруюються продуктами горіння люди, звісно, вигорають і помешкання. А залишитися серед зими без даху над головою - це морально складна і фінансово непідйомна для звичайної родини ситуація. Отже: