30 Квітня, 2021 р., 11:52
Правила, які важливо знати пішоходам:
30 Квітня, 2021 р., 11:46
Шановні жителі громади!
30 Квітня, 2021 р., 10:59
Шановні жителі громади!
28 Квітня, 2021 р., 14:52
Верховна Рада ухвалила Закон “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин”.
27 Квітня, 2021 р., 15:07
У зв’язку з початком весняних польових робіт з метою забезпечення оптимальних умов життєдіяльності людини та охорони навколишнього середовища при використанні пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин, Гришковецька селищна рада звертає увагу на наступне.
27 Квітня, 2021 р., 14:57
Всього станом на 01.04.2021 року в Україні діє 182 патронатні сім’ї, до яких вже було влаштовано понад 950 дітей.
27 Квітня, 2021 р., 12:00
Наближається одне з найбільших релігійних свят, Великдень. В ці святкові дні храми відвідає велика кількість людей. На ряду з тим, під час літургії священнослужителі та віруючі використовують відкритий вогонь в приміщеннях храмів, що є вкрай небезпечним при великому скупченні людей в приміщеннях. Тому саме в цей період особлива увага приділяється працівниками ДСНС до таких об’єктів.
26 Квітня, 2021 р., 16:16
Український інститут національної пам"яті рекомендує. Одинадцять книг і фільмів про Чорнобиль
26 Квітня, 2021 р., 15:24
Спливають роки, сплітаючись у десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії залишається найбільшим горем для нас українців. Голоси цієї катастрофи ніколи не зітруться з людської пам’яті, не згаснуть у віках. Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок. Кожен з ліквідаторів Чорнобиля – справжній герой! Згадаймо поіменно загиблих, шануймо усіх, хто сьогодні поряд з нами.