30 Червня, 2021 р., 10:45
30.06.2021 року під головуванням селищного голови Ірени Лісовоївідбулося засідання десятої сесії Гришковецької селищної ради.      На черговій сесії депутати розглянули і затвердили чималу кількість запропоновних проектів рішень, серед яких питання комунальної власності громади, врегулювання земельних відносин, внесення змін до бюджету, та фінансового плану по КНП «Центр ПМСД Гришковецької селищної ради» на 2021 рік, затвердження Програми «Безпечна громада» на 2021-2023 роки,  затвердження плану роботи Гришковецької селищної ради на ІІ півріччя 2021 року та інші організаційні питання роботи селищної ради.
28 Червня, 2021 р., 09:05
28 червня 1996 року Верховна Рада України від імені Українського народу прийняла Конституцію – Основний Закон України, який закріплює суспільний і державний устрій, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, виборчу систему, основні права, свободи  громадян.
28 Червня, 2021 р., 08:40
28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний закон держави  – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Ця подія стала важливим етапом на шляху конституційного процесу в Україні, який триває досі.
27 Червня, 2021 р., 10:53
Найпопулярніші запитання щодо зміни земельного законодавства після запуску ринку землі, а також про права покупців і продавців земельних угідь.
26 Червня, 2021 р., 21:50
День молоді – свято заряджених, активних і позитивних людей, які хочуть змінити світ на краще.  День молоді введений Указом Президента України в 1994 році і святкується  кожну останню неділю червня щорічно!
23 Червня, 2021 р., 14:32
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що у разі зміни (перейменування) назви населеного пункту, вулиці, тощо, де розміщені об’єкти оподаткування,  платник податків має подати до податкового органу за основним місцем обліку Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування. У розд. 3 повідомлення за ф.№20-ОПП вказується нове місцезнаходження  об’єкта.
23 Червня, 2021 р., 14:31
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області звертає увагу, що за наявності підстав для відмови в реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій (далі - ПРРО) фіскальний сервер формує повідомлення про відмову в реєстрації ПРРО із зазначенням підстав для такої відмови. Так, відмова у реєстрації ПРРО формується, якщо: -    автоматизованою перевіркою виявлено недотримання загальних вимог щодо електронного документообігу (обов’язковість та/або послідовність підписання електронного документа, невідповідність електронного документа затвердженому формату (стандарту), незаповнення обов’язкових реквізитів, недійсність електронних підписів та/або печаток підписантів Заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за ф. № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F 1316602) (додаток 1 до Порядку № 317) (далі – Заява), непідтвердження права підписанта на подання Заяви тощо); -   ПРРО із зазначеним у Заяві найменуванням вже зареєстрований; -   щодо господарської одиниці, вказаної у Заяві, СГ не повідомив про такий об’єкт оподаткування контролюючий орган або згідно з таким повідомленням відповідний об’єкт є закритим чи не експлуатується суб’єктом господарювання; -  суб’єкта господарювання не включено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань; - виявлено розбіжності даних, вказаних у Заяві, з даними щодо обліку та реєстрації суб’єкта господарювання в контролюючих органах як платника податків.
23 Червня, 2021 р., 14:31
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що подати декларацію з метою отримання податкової знижки мають право громадяни, які, зокрема, понесли витрати на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення.
23 Червня, 2021 р., 14:06
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що у 2021 році фізичні особи - підприємці – платники єдиного податку ІІ – ІV груп не застосовують РРО/ПРРО, якщо обсяг їхнього доходу протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної зарплати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (пункт 61 підрозд. 10 розділу XX Податкового кодексу України, зі змінами, внесеними Законом № 1017).