Пошук

Новини

30 Липня, 2021 р., 14:23
30 липня 2021 року у бібліотеці с. Хмелище просто неба було проведено захід присвячений до Дня Дружби "Дружба — це важливо! Дружба — це потрібно!".
29 Липня, 2021 р., 09:03
   Шановні  мешканці селища Гришківці,  просимо прийняти до уваги, що згідно  «Правил благоустрою Гришковецької селищної ради», затвердженими рішенням сесії № 48 від 10.03.2010р., за  неналежне  утримання земельної ділянки, наданої у власність або користування, а також прилеглої до неї території  власник або користувач несе відповідальність передбачену ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
28 Липня, 2021 р., 16:00
У Гришковецькій  гімназії зібралися  на змагання з різних видів спорту команди з Бердичівського району.
27 Липня, 2021 р., 11:19
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” у Житомирській області продовжується розбудова транспортної інфраструктури задля надання жителям територіальних громад послуг нової якості.  
25 Липня, 2021 р., 14:24
В Арт майстерні с. Гальчин було весело робили Вишеньки з паперу та грали в цікаву гру "хто я".
25 Липня, 2021 р., 10:45
Вітаємо  з  професійним днем працівників торгівлі! Бажаємо легкої роботи, сумлінних клієнтів, професійних співробітників. І щоб кожен день приносив лише добро, тепло і задоволення!!!!
23 Липня, 2021 р., 16:14
В приміщенні Гришковецької селищної ради відбулася позачергова 11 сесія 8 скликання.
23 Липня, 2021 р., 15:35
21 липня виповнюється 115 років від дня народження української поетеси, літературного критика Олени Іванівни Теліги (1906-1942)
23 Липня, 2021 р., 14:57
Презентація проєкту «EU4youth» - Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Україні відбулася в приміщенні Гришковецької гімназії.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення