31 Серпня, 2021 р., 10:45
28.08.2021 року у свято Успіння Пресвятої Богородиці жителі села Осиково   відсвіткували День села!
31 Серпня, 2021 р., 09:41
ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», надає своїм клієнтам додаткову можливість підключитися до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж».
31 Серпня, 2021 р., 09:37
Сьогодні, 30 серпня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом із народним депутатом України Арсенієм Пушкаренком взяли участь у відкритті одразу двох об’єктів програми Президента України «Велике будівництво» у Старосілецькій та Коростишівській громадах Житомирської області.
27 Серпня, 2021 р., 15:20
В приміщенні Гришковецької селищної ради під головуванням селищного голови Ірени Лісової відбулася  чергова 12 сесія 8 скликання.
26 Серпня, 2021 р., 16:36
Святкування  розпочалося о 5 годині ранку зі змагання рибалок, де найкращих було відзначено заохочувальним призами. За умовами змагання,  оцінено та нагороджено рибалок в таких категоріях: перша риба; найбільша риба; найменша риба;  найбільший улов; найменший рибалка; найстарший рибалка.
26 Серпня, 2021 р., 14:37
26 серпня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Гришковецької селищної ради, на якому заслухано звіти директорів Гришковецького ЗДО «Сонечко» Ніщенко О.П., Осиківського ЗДО «Дзвіночок» Мосійчук С.Ф.,  Скаківського ЗДО «Перлинка» Тетерук Б.В., Старосолотвинського ЗДО «Червона калина» Дідур Л.М., Хмелівського ЗДО «Сонечко» Ніколайчук В.С..
26 Серпня, 2021 р., 14:32
26 серпня 2021 року відбулося засідання комісії з захисту прав дитини Гришковецької селищної ради, на якому розглянуті питання щодо захисту прав та інтересів дітей. На засідання також  винесено питання про доцільність позбавлення батьківських прав мешканки с. Рея за неналежне виконання батьківських обов'язків відносно доньки.
25 Серпня, 2021 р., 13:53
Із нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України на Житомирщині відбувається низка тематичних заходів та знакових подій.
19 Серпня, 2021 р., 09:19
Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко в рамках робочого візиту до Олевської громади ознайомився з результатами реалізації проєктів програми Президента України «Велике будівництво» — Олевська гімназія та автомобільна дорога «Олевськ-Покровське.