Пошук

Новини

30 Вересня, 2021 р., 15:02
Із  завтрашнього дня, 01 жовтня, буде посилено відповідальність за порушення вагових норм. Про це повідомляє Укравтодор.
30 Вересня, 2021 р., 11:32
Ціна газу за умовами річних пропозицій від ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», залишається стабільною. У жовтні вартість кубометра блакитного палива для побутових споживачів буде незмінною – 7,99 грн.
30 Вересня, 2021 р., 08:52
Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 060510 Сімаківка-Бараші-Пулини-Коростишів-Котлярка на ділянці км 61+321 – км 65+183.
29 Вересня, 2021 р., 10:57
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області продовжується розбудова спортивної інфраструктури задля реалізації загальнонаціональної програми «Здорова Україна».
28 Вересня, 2021 р., 14:48
Конкурс статей про культурну спадщину і видатних постатей України
28 Вересня, 2021 р., 14:15
З початку 2021 року ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», реалізувало вже 3 млн 815 тис. кВт/год електроенергії. Електричну енергію компанія постачає вже 135 клієнтам, серед яких не лише малий та середній бізнес, а й бюджетні установи.
28 Вересня, 2021 р., 14:01
Підведено підсумки Національного конкурсу творчих робіт «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді» з нагоди відзначення 30 річниці Незалежності України.
28 Вересня, 2021 р., 11:41
ВООЗ рекомендує вакцинуватись від COVID-19, навіть якщо ви вже перехворіли. Імунітет після перенесеної хвороби залежить індивідуально від кожного організму і невідомо скільки природній імунітет захищатиме вас (bit.ly/3kJTxd5). Одне із досліджень Центрів з контролю та профілактики захворювань в США (C.D.C) показує, що невакциновані люди, які перенесли COVID-19 мають вдвічі вищий ризик захворіти на COVID-19 знову, ніж вакциновані (bit.ly/2XTx7wV). Якщо ви хочете бути впевнені у захисті від важкого перебігу, госпіталізації та смерті від COVID-19 — вакцинуйтесь. Кого зараз вакцинують? В Україні розпочався 5-й етап вакцинації. Це означає, що всі охочі віком від 18 років можуть щепитись від COVID-19. Вакцинуватися можуть: ? усі охочі українці віком 18+ ? іноземці та особи без громадянства, які легально перебувають в Україні, віком 18+ ? в окремих випадках діти 12+. Пріоритетом залишаються медики, освітяни, соціальні працівники, військові, літні люди та люди із супутніми захворюваннями. Саме ці групи в зоні найвищого ризику та найбільш вразливі до COVID-19. Де можна вакцинуватися від COVID-19? Щепитися можна: • у найближчому пункті щеплення • у центрі масової вакцинації • або до вас приїде мобільна бригада (до організованих колективів більше 50-ти людей та маломобільних громадян). Хто може щепитися в центрах масової вакцинації? ? Усі охочі українці 18+ ? іноземці та особи без громадянства, які легально перебувають в Україні, віком 18+ ? В окремих випадках діти 12+. #COVID19#вакцинація
27 Вересня, 2021 р., 15:02
Нещодавні зміни у законодавстві дозволяють відключати боржників за використане блакитне паливо навіть під час карантину. На Житомирщині, за інформацією ТОВ «Житомиргаз Збут», майже 40% побутових споживачів невчасно розраховується за спожитий газ. Таким чином понад 140 тисяч домогосподарств під загрозою відключення.
27 Вересня, 2021 р., 11:05
Великий Боже, ми з твоєї згоди

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення