29 Жовтня, 2021 р., 13:58
прийом заяв та документів, передбачених розділом VI Правил прийому, розпочинається 2 листопада (для заочної форми навчання) закінчується о 18:00 11 листопада (для заочної форми навчання).
29 Жовтня, 2021 р., 08:55
До уваги мешканців Гришковецької громади!
28 Жовтня, 2021 р., 10:55
Бердичівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтом електрообладнання  буде припинено електропостачання по наступним об’єктам :
27 Жовтня, 2021 р., 16:27
Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» в Житомирській області  здійснюється ремонт доріг, які не відновлювалися десятиріччями. Так, у Романівській громаді Житомирського району ремонтується дорога, що єднає одразу три населених пункти Романів – Лісна Рудня – Межирічка.
25 Жовтня, 2021 р., 13:09
Уряд подав до Верховної Ради зміни до Бюджетного кодексу України. Законопроект № 6062 зокрема передбачає ліквідацію бюджетів розвитку міст та дозволить Міністерству фінансів і місцевим державним адміністраціям зупиняти виконання бюджетів територіальних громад.
25 Жовтня, 2021 р., 10:23
23 жовтня перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко разом із головою Новоград-Волинської РДА В’ячеславом Авраменком, першим заступником голови Новоград-Волинської РДА Іваном Туровським та Баранівським міським головою Олександром Мігеєм проінспектували будівництво Центру надання адміністративних послуг у місті Баранівка Новоград-Волинського району.
25 Жовтня, 2021 р., 10:18
Міністерство молоді та спорту України наказом від 13 вересня 2021р. №3358 оголосило конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2022 роц . Відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. №1049 ( зі змінами), конкурсні пропозиції подаються уповноваженою особою учасника конкурсу з  накладанням електронного підпису в електронній системі проведення конкурсу (портал «Взаємодія»: ЬПр5 ://у2 аето.бііащоу.иа/).
23 Жовтня, 2021 р., 13:52
У Житомирській області активно триває ремонт доріг та, як наслідок, удосконалення транспортної логістики. Майже у кожній територіальній громаді області в рамках програми Президента «Велике будівництво» здійснюється розбудова автошляхів, які не ремонтували роками. Одним із них є ділянка Жеревці-Миролюбів, що пролягає через Зарічку, Миколаївку й Топільню Коростенського району.
23 Жовтня, 2021 р., 13:25
Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв'язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проєкту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі – «Проект АГРО»). Для посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії аграрному рейдерству, всі бажаючі мають  можливість доєднатися до онлайн-тренінгу серед малих та середніх агровиробників вашої територіальної громади.
23 Жовтня, 2021 р., 13:18
Наступного року в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» розпочнеться перше за період незалежності масштабне оновлення парку вантажних вагонів. Для цього планується залучити близько 100 млрд грн.