28 Січня, 2022 р., 13:56
28 січня  1992 року, національний синьо-жовтого прапор було затверджено Державним прапором України.
27 Січня, 2022 р., 14:40
Уже більше року ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», постачає не лише газ, а й електроенергію для представників малого та середнього бізнесу, бюджетних організацій. У 2021 році компанія реалізувала 9,6 кВт*год електроенергії.
27 Січня, 2022 р., 14:34
В пам"ять за всіх померлих в ті страшні часи. Часи війни, розрухи і поневолення! Часи коли помирали і були знищенні безневинні люди: чоловіки, жінки, діти, молодь, люди похилого віку......... Люди, які мріли про щасливе майбутнє, але війна і смерть знищила всі плани і мрії.
27 Січня, 2022 р., 13:32
Погіршилася ситуація із захворюваністю на COVID-19 в громаді.
27 Січня, 2022 р., 13:27
25 січня 2022 року Гришковецькою селищною радою та Головним управлінням національної поліції у Житомирській області підписано Меморандум про співпрацю та партнество у питаннях безпеки та правопорядку у рамках реалізації проєкту "Поліцейський офіцер громади". Основною метою Меморандуму є спільна робота на засадах партнерства, спрямована на підвищення рівня безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії та попередження злочиності на території громади.
11 Січня, 2022 р., 16:11
Сьогодні, на Дмитрівському кладовищі відбулася траурна процесія перепоховання останків загиблого воїна, уродженця смт Гришківці, ЗБОРОВСЬКОГО АНТОНА ПАВЛОВИЧА.