22 Лютого, 2022 р., 11:28
Бердичівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтом електрообладнання  буде припинено електропостачання по наступним об’єктам :
22 Лютого, 2022 р., 10:09
Змінилися терміни самоізоляції пацієнтів з COVID-19
21 Лютого, 2022 р., 16:15
Поліція розшукує безвісно зниклу бердичівлянку Надію Глущенко
21 Лютого, 2022 р., 09:13
До уваги мешканців Гришковецької громади!
18 Лютого, 2022 р., 10:34
20 лютого указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу в Україні   установлено  День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали найдорожче - життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.  Вони гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. У День Героїв Небесної Сотні ми  віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.
18 Лютого, 2022 р., 10:29
Вічна шана і пам'ять Синам - Героям України!
17 Лютого, 2022 р., 16:15
 17.02.2022 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини та позачергове засідання виконачого комітету Гришковецької селищної ради. На розгляд винесено питання про  надання згоди на проведення стаціонарного обстеження малолітньої дитини в КНП «Обласний медичний спеціалізований центр Житомирської обласної ради».
16 Лютого, 2022 р., 14:34
16 лютого 2022 року під головуванням селищного голови Ірени ЛІСОВОЇ відбулося засідання 17 позачергової сесії VIII скликання.