31 Травня, 2022 р., 17:26
Напередодні першого літнього свята, Дня захисту дітей, у мальовничому селі Гальчин відбулося яскраве розважальне дійство для дітлахів.
31 Травня, 2022 р., 14:53
Держпраці розширює пілотний проєкт: тепер консультаційний супровід можуть отримати усі роботодавці
30 Травня, 2022 р., 16:34
Сьогодні під головуванням селищного голови Ірени ЛІСОВОЇ  відбулося  засідання виконавчого комітету
26 Травня, 2022 р., 09:15
Міністерство розвитку громад та територій України разом із «Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та ГО «Інтерньюз-Україна» проводить у 2022 році Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Тематичні пріоритети Конкурсу орієнтовані на сьогодення.
24 Травня, 2022 р., 09:45
 Сьогодні під головуванням селищнгого голови Ірени Лісової  відбулась позачергова 20-та сесія VIIІ-го скликання
23 Травня, 2022 р., 16:44
МОЗ запускає реєстр дітей, які зазнали травмувань внаслідок війни
23 Травня, 2022 р., 16:43
Розклад руху автобусів громадського транспорту з автобусної станції м. Бердичів, вулиця Маложитомирська, 4/1, станом на 23 травня:
23 Травня, 2022 р., 16:42
Міністерство охорони здоров'я України опублікувало відповіді на найчастіші питання, з якими звертаються українці до контактного центру:
23 Травня, 2022 р., 13:34
23 травня Україна відзначає   День Героїв України. День борців за свободу та незалежність нашої держави. Це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.