Голова Гришковецької громади

Лісова Ірена Леонідівна

Народилася 23 серпня 1979 р. у м. Бердичеві, Житомирської області.

Освіта вища. У 2002 р. закінчила Житомирський інженерно-технологічний інститут за спеціальністю «Менеджмент організацій», кваліфікація – менеджер-економіст.

У 2016 р. закінчила Львівський національний аграрний університет за спеціальністю «Землеустрій та кадастр», кваліфікація інженера-землевпорядника.

З 1998 р. по 2001 р. працювала головним економістом КСП «Білоцерківка».

2001-2005 рр. – заступник начальника управління сільського господарства і продовольства по реформуванню Бердичівської райдержадміністрації.

З 2005 р. по 2011 р. – головний спеціаліст, заступник начальника управління економіки, розвитку територій та інвестицій Бердичівської райдержадміністрації.

2011-2013 рр. очолювала управління економіки, розвитку територій та інвестицій Бердичівської райдержадміністрації.

З 2013р. по 2015 р. працювала завідувачем сектору інформаційних технологій та захисту інформації Управління Держземагентства у Бердичівському районі.

2015-2018 рік обрана Гришковецьким селищним головою.

Рішенням сесії Гришковецької селищної ради від 3 січня  2019 року Лісова І.Л. приступила до виконання повноважень Гришковецького селищного голови Гришковецької об'єднаної територіальної громади.

Громадянка України. Безпартійна. Заміжня. Має дочку і сина.