Обладнання від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

У зв’язку із запровадження в Україні воєнного стану та з метою посилення спроможності для реагування на надзвичайні ситуації Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування «ГОВЕРЛА»» передав Гришковецькій громаді, як громаді-партнерці, допомогу на суму 74,7 тис. грн. у вигляді: - плаваючої мотопомпи ZNT - 1 шт. - світлодіодних акумуляторних ліхтарів Vanguard JML – 10 шт.

Обладнання від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

У зв’язку із запровадження в Україні воєнного стану та з метою посилення спроможності для реагування на надзвичайні ситуації Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування «ГОВЕРЛА»» передав Гришковецькій громаді, як громаді-партнерці, допомогу на суму 412,4 тис.грн. у вигляді:

Вперше підписано угоду про міжнародну технічну допомогу

19 серпня 2022 року підписаний меморандум між Гришковецькою територіальною громадою та DAI Glibal LLC щодо Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Гришковецька громада стала громадою-партнеркою Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Сьогодні оголошено 40 громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Закарпатській, Житомирській, Одеській та Рівненській областях.   Проєкт USAID "ГОВЕРЛА" сприяє Уряду України у впровадженні децентралізації шляхом підтримки органів місцевого самоврядування. За результатами конкурсного відбору відібрано 40 громад із 187 громад, у тому числі і Гришковецьку громаду!   Висловлюємо подяку Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" за нові можливості!!!