Обладнання від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 27.01.2023 09:23

Згідно Акту приймання-передачі від 20.01.2023  між DAI GLOBAL, LLC та  Гришковецькою селищною радою, враховуючи угоду про наміри від 19 серпня 2022 року та плану Закупівлі Проєкту згідно з Угодою  між Урядом України та Урядом США про гуманітарне і техніко-економічне  співпробітництво від 07 травня 1992 року, замовлень DAI на закупівлю  № PUR-KYV-22-0181 від 26 вересня 2022 року, копанія DAI безвідклично та безоплатно передала майно Гришковецькій  селищній раді у вигляді:

- картридживів Pantum ориг. TL-420 H - 12 од.

Гришковецька громада, як завжди, вдячна Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за підтримку та допомогу у воєнний час.

Нагадуємо, що Гришковецька селищна рада у 2022 році, за результатами відбору, стала громадою-партнеркою та активно співпрацює з  Проєктом USAID.