Культура

"Я пишу лише про те, що забиває дух або смішить. Діти знають, що я завжди на їхньому боці". Ці слова знаменитого британського письменника Роальда Дала, 105 років від дня народження якого минає 13 вересня 2021 року, дуже точно характеризують його книги, написані для дітей. Веселі, зворушливі, часом моторошні пригоди героїв, умпалумпи, велетні, непосидючі відьми - все це магічні та пригодницькі історії з неочікуваними персонажами, від чиїх витівок неможливо відірватися.

09:52 14.09.2021

Паперовий журавлик - символ довголіття і щасливого життя.

Паперовий журавлик - символ довголіття і щасливого життя. В Японії цей птах є символом миру, спасіння, життя. Саме тому в бібліотеці села Хмелище пройшов майстер-клас орігамі паперовий журавлик, присвячений Дню Незалежності ????????

14:39 17.08.2021

ВЕСЕЛА МАЙСТЕРНЯ С. ЖУРБИНЦІ

Уже традиційно, під час літніх канікул, що четверга, в  бібліотеці  с.Журбинці, працює любительський клуб творчості "Весела майстерня", де кожен бажаючий може проявити свої таланти та набути нових знань та навичок. Сьогодні робили бутоньєрки.

08:16 13.08.2021

Жіноча краса чоловічими руками!

У Половецькому гуртку "Краса своїми руками"   хлопчики своїми руками робили браслети з бісеру, які гарно виглядають в них на руці.

09:25 19.07.2021