14 Вересня, 2021 р., 09:52
"Я пишу лише про те, що забиває дух або смішить. Діти знають, що я завжди на їхньому боці". Ці слова знаменитого британського письменника Роальда Дала, 105 років від дня народження якого минає 13 вересня 2021 року, дуже точно характеризують його книги, написані для дітей. Веселі, зворушливі, часом моторошні пригоди героїв, умпалумпи, велетні, непосидючі відьми - все це магічні та пригодницькі історії з неочікуваними персонажами, від чиїх витівок неможливо відірватися.
13 Вересня, 2021 р., 15:00
Якщо запрошують у гості, то звісно треба їхати!!!
17 Серпня, 2021 р., 14:39
Паперовий журавлик - символ довголіття і щасливого життя. В Японії цей птах є символом миру, спасіння, життя. Саме тому в бібліотеці села Хмелище пройшов майстер-клас орігамі паперовий журавлик, присвячений Дню Незалежності ????????
13 Серпня, 2021 р., 08:16
Уже традиційно, під час літніх канікул, що четверга, в  бібліотеці  с.Журбинці, працює любительський клуб творчості "Весела майстерня", де кожен бажаючий може проявити свої таланти та набути нових знань та навичок. Сьогодні робили бутоньєрки.
05 Серпня, 2021 р., 16:13
Хто сказав, що бібліотека - це тільки книги. Ні, ви помиляєтесь.
29 Липня, 2021 р., 11:31
 Гурток "Краса своїми руками" с. Половецьке продовжує навчати  хлопчиків робити дивовижні браслети з бісеру.
28 Липня, 2021 р., 16:22
30 липня відзначається День дружби, який присвячується дружнім відносинам між країнами, національностями й культурами.
19 Липня, 2021 р., 09:32
До нашої Арт майстерні завітали чарівні метелики.
19 Липня, 2021 р., 09:25
У Половецькому гуртку "Краса своїми руками"   хлопчики своїми руками робили браслети з бісеру, які гарно виглядають в них на руці.
15 Липня, 2021 р., 15:07
Своїми руками робили сьогодні ДІДУХ! Наш дідух зв"язаний з зажинків. Наш дідух – із жита сніп. Ось як у нас получилось!