ТОВ "Нормагро" повідомляє

ТОВ "Нормагро" повідомляє жителів громади проте , що в період з 20.05.22р  по 22.05.22р  з 05.00 до 22.00 год. буде проводитись  обробіток посівів ріпаку пестицидами.

АТ "Житомиргаз" повідомляє!

АТ "Житомиргаз" повідомляє, що у зв"язку із проведенням ремонтних робіт газотранспортної системи газопостачання в с. Старий Солотвин та с. Новий Солотвин буде тимчасово припинено з 19.05.2022 по 19.05.2022.

Бердичівський РЕМ повідомляє,

Бердичівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтом електрообладнання  буде припинено електропостачання по наступним об’єктам :

СТОВ «Урожай» повідомляє жителів смт. Гришківці

СТОВ «Урожай» повідомляє жителів смт. Гришківці про те, що в період з 12.05.22р  по 19.05.22р  буде проводитись планове обприскування сільськогосподарських культур від хвороб та шкідників дозволеними для  використання пестицидами.

ТОВ "Нормагро" повідомляє

ТОВ "Нормагро" повідомляє жителів громади проте , що в період з 10.05.22р  по 12.05.22р  з 20.00 до 08.00 год. буде проводитись  обробіток посівів ріпаку пестицидами.