Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект регуляторного акта

Оголошення мітинг-реквієм 8 травня

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Гришковецька селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення Гришковецької селищної ради та аналізу регуляторного впливу до нього:

16:38 05.08.2019

Термін сплати податків на доходи фізичних осіб закінчується у липні

12:16 31.07.2019

До уваги громадян – платників земельного податку!!!

12:04 31.07.2019

Оголошення про прийняття у комунальну власність земельної ділянки під господарським двором

Враховуючи зміни в земельному законодавсті, а саме  в Законі України від 19 серпня 2018 року №2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель с/г призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» , з 01.01.2019 року  органи місцевого самоврядування  отримують нові повноваження у розпорядженні колективними землями. Новий Закон доповнює пунктом 21 Розділ Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України. Встановлюється, що землі колективної власності тих сільськогосподарських підприємств, які вже ліквідовані, у більшості випадків переходять у комунальну власність відповідних територіальних громад. Це стає підставою для державної реєстрації речового права комунальної власності на такі земельні ділянки.

16:29 24.06.2019

Оголошення

БЕРДИЧІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ВІДДІЛ Філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області інформує

09:10 10.05.2019