Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект регуляторного акта

Оголошення мітинг-реквієм 8 травня

Оголошення про прийняття у комунальну власність земельної ділянки під господарським двором

Враховуючи зміни в земельному законодавсті, а саме  в Законі України від 19 серпня 2018 року №2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель с/г призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» , з 01.01.2019 року  органи місцевого самоврядування  отримують нові повноваження у розпорядженні колективними землями. Новий Закон доповнює пунктом 21 Розділ Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України. Встановлюється, що землі колективної власності тих сільськогосподарських підприємств, які вже ліквідовані, у більшості випадків переходять у комунальну власність відповідних територіальних громад. Це стає підставою для державної реєстрації речового права комунальної власності на такі земельні ділянки.

16:29 24.06.2019

Оголошення

БЕРДИЧІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ВІДДІЛ Філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області інформує

09:10 10.05.2019