A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гришковецька громада
Житомирська область, Бердичівський район

.

Дата: від до Скинути

З Днем 8-го Березня!

Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Нехай кожен день буде наповнений посмішками, захопленням, любов'ю, турботою і радістю. Бажаю неймовірно щасливого настрою, чудових миттевостей у житті, справжніх почуттів, які надихнуть нас на великі справи і цікаві захоплення. Нехай   збуваються мрії, а кожен новий день приносить лише радість та посмішки!

12:03 05.03.2021

Екскурсійний маршрут " Мавчиними стежками", приуроченому 150- річчю з Дня народження Лесі Українки.

Працівники культури та бібліотек Гришковецької ОТГ прийняли участь в цікавому незвичайному екскурсійному маршруті " Мавчиними стежками", приуроченому 150- річчю з Дня народження Лесі Українки. Відвідали Gnatyuk Art Center в м. Житомирі та милувалися чудовими художніми полотнами митців України. Екскурсія проведена Владою Сафроновою була цікава та пізнавальна.

17:04 02.03.2021

Рятувальники закликають громадян не ризикувати життям та не виходити на водойми!

Згідно прогнозу синоптиків, на території області встановилась стабільна плюсова температура, через що крижаний покров на водоймах району з кожним днем втрачатиме свою міцність. За таких умов вихід на кригу надзвичайно небезпечний для життя та здоров’я людей. Минулої зими, яка видалася теплою, через необережне поводження громадян на водоймах області під час вилову риби загинуло 4 людини.

12:07 02.03.2021

26.02.2021 під головуванням селищного голови Лісової Ірени Леонідівни відбулося засідання виконавчого комітету Гришковецької селищної ради.

26.02.2021 під головуванням селищного голови Лісової Ірени Леонідівни відбулося засідання виконавчого комітету Гришковецької селищної ради.

16:35 26.02.2021

ЗЕМЕЛЬНІ НОВИНИ

Історична земельна реформа наближається до логічного завершення. Українці матимуть прозорий ринок землі і наша країна зможе стати «світовим продовольчим супермаркетом»- міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко.

10:06 26.02.2021

ВСІ ДІТИ РІЗНІ, ВСІ ДІТИ ДОРОГІ!

Інклюзивне навчання (освіта) – це система освітніх послуг у закладі освіти, що забезпечує реалізацію права на освіту осіб з особливими освітніми потребами, а також їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство.  Основна думка (Концепція)  інклюзивної освіти – це  розуміння того, що усі діти є цінними й активними членами суспільства. У Новій українській школі заохочується бажання батьків дати своїй  дитині  інклюзивну освіту. Для учнів  з особливими потребами створюються всі  можливі умови для навчання спільно з однолітками. Інклюзія означає , що для кожного учня за допомогою освітньої програми, яка є достатньо складною, створено можливість навчатись  відповідно до його здібностей. Звичайно, ця програма  враховує потреби, а також спеціальні умови та підтримку, які забезпечуються медико-соціальним та психолого-педагогічним супроводом. Але НАЙГОЛОВНІШЕ – ДИТИНА ВЧИТЬСЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ  в оточенні інших  дітей, спільно з однолітками.

10:43 24.02.2021

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні».

16:40 19.02.2021

Чадний газ (окис вуглецю) — безколірний газ без запаху.

Чадний газ (окис вуглецю) — безколірний газ без запаху. Головна небезпека полягає в тому, що чадний газ через легені швидко проникає в клітини крові, заміняє кисень, що міститься в еритроцитах. Внаслідок цього в організмі виникає кисневе голодування (гіпоксія).

09:19 19.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора