A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гришковецька громада
Житомирська область, Бердичівський район

.

Дата: від до Скинути

Відбулося засідання дев’ятої сесії селищної ради

06.05.2021 року у приміщенні селищної ради відбулося засідання дев’ятої сесії.     На черговій сесії депутати розглянули і затвердили чималу кількість запропоновних проектів рішень, серед яких питання комунальної власності громади, врегулювання земельних відносин, внесення змін до бюджету, організації роботи відділу освіти, молоді та спорту із звітом начальника, внесення змін до рішення селищної ради та інші організаційні питання роботи селищної ради.

16:03 06.05.2021

Пам'ятка щодо проведення робіт по обробці полів пестицидами та агрохімікатами у народному господарстві

У зв’язку з початком весняних польових робіт з метою забезпечення оптимальних умов життєдіяльності людини та охорони навколишнього середовища при використанні пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин, Гришковецька селищна рада звертає увагу на наступне.

15:07 27.04.2021

Бердичівського МРВ ГУДСНС України у Житомирській області повідомляє!

Наближається одне з найбільших релігійних свят, Великдень. В ці святкові дні храми відвідає велика кількість людей. На ряду з тим, під час літургії священнослужителі та віруючі використовують відкритий вогонь в приміщеннях храмів, що є вкрай небезпечним при великому скупченні людей в приміщеннях. Тому саме в цей період особлива увага приділяється працівниками ДСНС до таких об’єктів.

12:00 27.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора