A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гришковецька громада
Житомирська область, Бердичівський район

Новини

8 травня відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

                8 травня  о 10.00 у смт Гришківці відповідно до розпорядження голови селищної ради відбувся мітинг-реквієм з нагоди  відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів. На урочистий захід прибули в.о.старост новоствореної територіальної громади та почесні гості. Відкрила  мітинг Ірена Лісова, голова селищної ради, яка закликала присутніх бути толерантними в оцінці історії, свято шанувати пам'ять та подвиг солдат Другої світової війни, визволителів, переможців над  нацизмом, учасників афганської війни, війни на Донбасі. Згадала у своєму виступі голова особливим вдячним словом, словом поваги і жінок війни: матерів та воїнів.

16:28 08.05.2019

Відбулися обласні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

20 квітня на базі Гришковецької гімназії відбулися  змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки,  присвячені Дню перемоги над нацизмом у другій світовій війні. Змагання проводились відповідно до плану заходів Житомирської обласної організації ТСОУ.  Після урочистого відкриття змагань учасники у тирі гімназії змагались за перемогу.  Команда за участю учнів Гришковецької гімназії посіла 4 місце. 

15:38 26.04.2019

Робоча поїздка активу Гришковецької ОТГ селами громади

Робоча група на чолі з селищним головою Іреною Лісовою здійснила об’їзд усіх населених пунктів Гришковецької об’єднаної територіальної громади. Маршрут поїздки: Дубова, Хмельове, Половецьке, Скаківка, Хмелище, Журбинці, Никонівка, Кукільня, Осиково, Гальчин, Рея, Старий та Новий Солотвин .

14:56 10.04.2019

Семінар на тему: "Співробітництво територіальних громад – інструмент ефективного самоврядування".

Впродовж семінару: - керівники ЦНАПів Станишівської (Альона Опанасюк) та Тетерівської (Мишка Дижа) об'єднаних територіальних громад виступили з презентацією на тему: "Практичний досвід укладання договорів ММС на прикладі співпраці Станишівської та Тетерівської об’єднаних громад у сфері надання адміністративних послуг"; - координатор з питань впровадження реформи охорони здоров’я в Житомирській області Олександр Зарицький розповів про міжмуніципальне співробітництво у сфері надання первинної медичної допомоги.

11:27 09.04.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора