Державний прапор України

28 січня  1992 року, національний синьо-жовтого прапор було затверджено Державним прапором України.

У 2021 році «Житомиргаз Збут» поставив клієнтам 9,6 млн кВт*год електроенергії

Уже більше року ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», постачає не лише газ, а й електроенергію для представників малого та середнього бізнесу, бюджетних організацій. У 2021 році компанія реалізувала 9,6 кВт*год електроенергії.

Запаліть свічку і промовте молитву в пам"ять жертв голокосту.

В пам"ять за всіх померлих в ті страшні часи. Часи війни, розрухи і поневолення! Часи коли помирали і були знищенні безневинні люди: чоловіки, жінки, діти, молодь, люди похилого віку......... Люди, які мріли про щасливе майбутнє, але війна і смерть знищила всі плани і мрії.

"Поліцейський офіцер громади"

25 січня 2022 року Гришковецькою селищною радою та Головним управлінням національної поліції у Житомирській області підписано Меморандум про співпрацю та партнество у питаннях безпеки та правопорядку у рамках реалізації проєкту "Поліцейський офіцер громади". Основною метою Меморандуму є спільна робота на засадах партнерства, спрямована на підвищення рівня безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії та попередження злочиності на території громади.

Солдат повернувся спочити на рідну землю!

Сьогодні, на Дмитрівському кладовищі відбулася траурна процесія перепоховання останків загиблого воїна, уродженця смт Гришківці, ЗБОРОВСЬКОГО АНТОНА ПАВЛОВИЧА.