A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гришковецька громада
Житомирська область, Бердичівський район

.

Дата: від до Скинути

набрав чинності Закон України № 1600-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість при оподаткуванні операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції

01 серпня 2021 року набрав чинності Закон України від 01 липня 2021 року № 1600-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість при оподаткуванні операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції» (далі – Закон № 1600), яким вносяться зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями (далі – Кодекс). Так, зокрема, по операціях з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України сільськогосподарської продукції, що класифікується за такими кодами згідно з УКТ ЗЕД: 0102, 0103, 0104 10, 0401 (в частині молока незбираного), 1002, 1004, 1204 00, 1207, 1212 91 відновлюється ставка ПДВ у розмірі 20 відсотків. Водночас, Законом № 1600 визначено, що для платників ПДВ, які здійснюють операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України сільськогосподарської продукції (товарів), що класифікується за такими кодами згідно з УКТ ЗЕД: 0102, 0103, 0104 10, 0401 (в частині молока незбираного), 1002, 1004, 1204 00, 1207, 1212 91, встановлюються такі особливості: 1) у разі якщо перша подія при постачанні вищезазначених товарів, відбулася до 01 серпня 2021 року, перерахунок ставки ПДВ і суми податку на дату настання другої події не здійснюється; 2) у разі якщо після 01 серпня 2021 року відбувається повернення попередньої оплати (авансу) або поставлених товарів, зазначених вище, у зв’язку зі зменшенням кількості або вартості таких товарів, перша подія при постачанні яких відбулася до вказаної дати, коригування сум податкових зобов’язань з ПДВ здійснюється, виходячи із ставки 14 відсотків; 3) у разі якщо після 01 серпня 2021 року відбувається постачання вищезазначених товарів, або перерахування коштів у зв’язку із збільшенням кількості або вартості таких товарів, перша подія при постачанні яких відбулася до вказаної дати, коригування сум податкових зобов’язань з ПДВ здійснюється, виходячи із ставки 20 відсотків. У разі здійснення платником податку операцій з постачання на митній території України товарів, по яких з 01 серпня 2021 року відновлюється ставка ПДВ у розмірі 20 відсотків, які були придбані до 01 серпня 2021 року, за таким платником податку зберігається податковий кредит з ПДВ у розмірі, який був нарахований при придбанні таких товарів. 2 Закон № 1600 набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та застосовується до податкових періодів, починаючи з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування. З оновленою редакцією Кодексу Ви можете ознайомитися скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.tax.gov.ua).

09:31 04.08.2021

Велике будівництво на Житомирщині

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» заплановано виконати капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 060102 Андрушівка-Червоне-Закутинці км 24+543 – км 32+406. Про це повідомила голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк. «Сьогодні виїхавши на місце, мала можливість познайомитися з представниками підрядної організації, яка виграла тендер на проведення робіт. Це приватне підприємство «Автомагістраль». Можу сказати, що з підрядником нам пощастило, оскільки особисто знайома з роботою підприємства, яке має необхідну техніку, досвід та кваліфікованих спеціалістів. Тож впевнена, що капітальний ремонт даної ділянки дороги буде виконано якісно, та у встановлені терміни згідно з календарним планом», – повідомила голова РДА. Усі роботи планується завершити за два роки. Наразі проводиться планування узбіччя, а дорожня техніка почне працювати вже з 03 серпня. Людмила Димидюк додала, що особисто контролює хід та якість виконання робіт у рамках президентської програми «Велике будівництво», усвідомлюючи важливе значення реалізації цих об’єктів для громади. Нагадаємо, що після капітального ремонту плавальний басейн у Бердичеві зможе приймати пів тисячі відвідувачів на день. У рамках програми Президента “Велике будівництво” на Житомирщині триває розбудова транспортної інфраструктури, зокрема автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Так, капітальний ремонт даної дороги на км 41+483 – 46+483 перебуває в активній фазі. Також у Коростенському районі розпочато ремонт зазначеного автошляху на км 50+483 – км 71+990.

09:02 04.08.2021

Велике будівництво на Житомирщині: на обході міста Бердичів будується транспортна розв’язка на автошляху М-21.

У Житомирській області триває реалізація програми Президента України «Велике будівництво», у рамках якої в області розбудовується соціальна, транспортна інфраструктури, а також впроваджується ряд інших суспільно значущих проєктів.    Серед дорожніх об’єктів – будівництво транспортної розв’язки на автошляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на обході міста Бердичів (км 214+223). Це ділянка між селами Осикове та Гришківці.    Як повідомляє САД у Житомирській області, наразі підрядники працюють над влаштуванням крупнозернистого асфальтобетону на з’їздах зі сторони міста Бердичів.    Одночасно проводяться роботи з монтажу балок на шляхопроводі та відсипається земляне полотно.    Згідно з проєктом для забезпечення безпечного руху на транспортному вузлі передбачено влаштування: – розділової смуги з установкою однобічного бар’єрного огородження; – перехідно-швидкісних смуг зі з’їздів; – розширення укріплювальних смуг; – дорожніх знаків, горизонтальної розмітки; – освітлення на всій протяжності.    Транспортна розв’язка поблизу Бердичева є частиною нового маршруту між двома столицями: Києвом та Кишиневом.    На території України маршрут пролягатиме через Київську, Житомирську та Вінницьку області. Нагадаємо, що в рамках президентської програми «Велике будівництво» сьогодні у Бердичівському районі стартує капітальний ремонт автодороги Андрушівка-Червоне-Закутинці. Довідково. Підрядна організація: ПП «Автомагістраль».

16:22 03.08.2021

ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

   Шановні  мешканці селища Гришківці,  просимо прийняти до уваги, що згідно  «Правил благоустрою Гришковецької селищної ради», затвердженими рішенням сесії № 48 від 10.03.2010р., за  неналежне  утримання земельної ділянки, наданої у власність або користування, а також прилеглої до неї території  власник або користувач несе відповідальність передбачену ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

09:03 29.07.2021

Велике будівництво на Житомирщині: після капітального ремонту автодороги жителі кількох громад Коростенського району можуть комфортніше діставатися місця призначення.

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” у Житомирській області продовжується розбудова транспортної інфраструктури задля надання жителям територіальних громад послуг нової якості.  

11:19 27.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора