Обережно! саморобні вибухові пристрої

В наслідок широкомасштабного військового вторгнення рф в Україну та ведення їх військами активних бойових дій, постійних обстрілів, мінувань територій та об’єктів цивільної інфраструктури в межах населених пунктів, включаючи встановлення саморобних вибухових пристроїв, майже 14 % території держави стали небезпечними від вибухонебезпечних предметів.

День пам"яті Чорнобильської катастрофи!!

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують люди, які безкорисливо та доброзичливо приходять на допомогу іншим. Висловлюємо слова подяки Олег Кулик за неодноразово надану допомогу. Сьогодні - це лікарняні ліжка для хворих, які передані КНП "Центр ПМСД Гришковецької селищної ради" і будуть слугувати для жителів нашої громади.

Подяка від 59ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка Сухопутних військ ЗСУ! Але подяка не тільки мені як голові громади і очільнику великої команди однодумців, а ще й визнання того, що наша турбота, турбота таких, як ми, –цінна.

Разом - до ПЕРЕМОГИ!

Напередодні Великодня скористались можливістю передати нашим Захисникам смаколики. Нехай відчують тепло родини, пахощі домашнього великоднього столу: пасочки, запечені м'ясо і ковбаси, а ще солодощі , крашанки, а найголовніше - у кожній посилці- листи від вчителів, вихователів, побажання дітей!

Допомога для переселенців!!

Вони не хотіли покидати свої домівки, свої обжиті і обігріті родинами місця, зрештою, все те, що зароблялось працею, старанням, було сповнене мріями і надією. Проте російський-рашистський звір не залишив вибору, вигнав цих людей з будинків серед ночі, відібравши у них все. Вимушені переселенці- нелегкий статус. Але ми єдині у нашій величезній біді, ми разом, ми сильні, бо об'єднані ще дужче, ніж раніше, взаємоповагою, співчуттям і розумінням.

Вітання з ювілеєм!!!

23.04.2022 року щирі вітання від рідних, близьких отримала жителька села Рея Жоглова Антоніна Прокопівна! Їй - 95 років! Бажаємо  Антоніні Прокопівні міцного здоров’я, добра, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років мирного життя!