Обережно! саморобні вибухові пристрої

В наслідок широкомасштабного військового вторгнення рф в Україну та ведення їх військами активних бойових дій, постійних обстрілів, мінувань територій та об’єктів цивільної інфраструктури в межах населених пунктів, включаючи встановлення саморобних вибухових пристроїв, майже 14 % території держави стали небезпечними від вибухонебезпечних предметів.

День пам"яті Чорнобильської катастрофи!!

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу. 

лікарняні ліжка для хворих, які передані КНП "Центр ПМСД Гришковецької селищної ради"

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують люди, які безкорисливо та доброзичливо приходять на допомогу іншим. Висловлюємо слова подяки Олег Кулик за неодноразово надану допомогу. Сьогодні - це лікарняні ліжка для хворих, які передані КНП "Центр ПМСД Гришковецької селищної ради" і будуть слугувати для жителів нашої громади.

Подяка від 59ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка Сухопутних військ ЗСУ!

Подяка від 59ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка Сухопутних військ ЗСУ! Але подяка не тільки мені як голові громади і очільнику великої команди однодумців, а ще й визнання того, що наша турбота, турбота таких, як ми, –цінна.

 Разом - до ПЕРЕМОГИ!

Напередодні Великодня скористались можливістю передати нашим Захисникам смаколики. Нехай відчують тепло родини, пахощі домашнього великоднього столу: пасочки, запечені м'ясо і ковбаси, а ще солодощі , крашанки, а найголовніше - у кожній посилці- листи від вчителів, вихователів, побажання дітей!

Допомога для переселенців!!

Вони не хотіли покидати свої домівки, свої обжиті і обігріті родинами місця, зрештою, все те, що зароблялось працею, старанням, було сповнене мріями і надією. Проте російський-рашистський звір не залишив вибору, вигнав цих людей з будинків серед ночі, відібравши у них все. Вимушені переселенці- нелегкий статус. Але ми єдині у нашій величезній біді, ми разом, ми сильні, бо об'єднані ще дужче, ніж раніше, взаємоповагою, співчуттям і розумінням.

Вітання з ювілеєм!!!

23.04.2022 року щирі вітання від рідних, близьких отримала жителька села Рея Жоглова Антоніна Прокопівна! Їй - 95 років! Бажаємо  Антоніні Прокопівні міцного здоров’я, добра, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років мирного життя!