11 Березня, 2024 р., 11:25
6 березня в пункті тимчасового проживання внутрішньо-переміщених осіб у селі Пилипонці, в якому перебуває 14 дорослих та 8 дітей зі східних областей, відбувся просвітницький захід «Вакцинація – це здоров’я». Захід був організований в межах проєкту «Разом рятуємо життя», який втілює Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб, та мав на меті підвищити обізнаність жителів громади щодо переваг вакцинації проти кору та ризики для дітей, які не отримують щеплень.
09 Березня, 2024 р., 10:18
В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. Перші березневі дні пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України.
08 Березня, 2024 р., 09:36
На урочисте відкриття змагань завітала голова Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк.