A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гришковецька громада
Житомирська область, Бердичівський район

Новини

Семінар по залученню інвестицій та грантів у громаду

Залучення інвестицій та грантів у громаду є важливим показником спроможності та кадрового потенціалу. Адже саме фахівці громади у цьому процесі відіграють ключову роль. Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» від часу створення активно підтримує прагнення громад формувати широке коло проєктних менеджерів.

08:49 13.09.2019

День кар’єри в об’єднаній територіальній громаді «Озвуч Талант Громаді».

Сьогодні Бердичівським міським центром зайнятості вперше в новому форматі для жителів та учнів загальноосвітніх шкіл Гришковецької ОТГ було проведено поінформаційний масовий захід – День кар’єри в об’єднаній територіальній громаді «Озвуч Талант Громаді». Метою заходу було: підвищити інтерес до пізнання світу професій, підвищення мотивації до праці, розширення уявлення про професії, професійну спрямованість особистості, підвищення престижу професій.

14:23 11.09.2019

Поводження з відходами в громадах

Гришковецька громада  взяла  участь у семінарі "Поводження з відходами в громадах" , який проходив у Києві і організований для ОТГ - учасників Конкурсу малих грантів DREAMactions 3.0 Спілкувалися про зміни до законодавства щодо житлово- комунальних послуг, про організацію роботи комунальних підприємств, ознайомлювались із кращими практиками підприємств і ОТГ щодо сортування та переробки сміття. Крім того здійснили візит на сміттєсортувальну станцію ГО "Україна без сміття".

11:16 11.09.2019

ВЧИТИСЯ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО!

Створення безпечного середовища для мешканців – одне із першочергових завдань ОТГ. 5 вересня Дім децентралізації відвідала голова Райгородецької ОТГ Галина Кудлай та голова Гришковецької ОТГ Ірена Лісова як учасники модулю «Громадський порядок і безпека» в рамках серії семінарів «Кроки для керівників» і вже 6 вересня разом зі своїми колегами – Ушомирську ОТГ де відбувся семінар «Впровадження на території області проекту «Поліцейський офіцер громади» та відкриття поліцейських станцій». Ці знання допоможуть громадам впевнено крокувати до свого розвитку.

11:12 11.09.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора