Стамбульська Конвенція

Верховна рада підтримала ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами, більш відомої як Стамбульська конвенція.

Державний навчальнтй заклад «Центр сфери обслуговування м. Житомира»

З метою здійснення ефективної профорієнтаційної роботи серед молоді, її професійного та кар’єрного консультування, адміністрація Державного навчального закладу «Центр сфери обслуговування м. Житомира» надає посилання на офіційні сторінки закладу освіти:

День захисту дітей

Напередодні першого літнього свята, Дня захисту дітей, у мальовничому селі Гальчин відбулося яскраве розважальне дійство для дітлахів.

Міністерство розвитку громад та територій України разом із «Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та ГО «Інтерньюз-Україна» проводить у 2022 році Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Тематичні пріоритети Конкурсу орієнтовані на сьогодення.