З Днем пам"яті та примирення!

08 травня  Україна відзначає День ПАМ'ЯТІ та ПРИМИРЕННЯ. 9 травня згадуємо про День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З Днем матері!

До  Дня Матері, дякуємо матерям Героїв, які віддали своє життя за суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України.   Низький Вам уклін!!!  

Роз’яснення щодо дії постанови Кабінету Міністрів України“Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішнь

Роз’яснення щодо дії постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 “Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”

Змінено час комендантської години!

Шановні мешканці громади просимо звернути увагу, що  комендантська година на Житомирщині починатиметься з 23:00 і триватиме до 5:00 ранку.

Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії.

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога. Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії. На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо. Платформа дозволяє громадянам (реципієнтам допомоги) швидко зареєструватися та залишити свою заявку на допомогу. Вона може включати водночас продукти харчування, засоби гігієни, ліки тощо. Також, зі свого боку на платформі реєструються благодійники. Команда Мінсоцполітики працює над залученням до реєстрації на платформі тих, хто може надати підтримку. На єДопомозі, для зручності благодійників, передбачена можливість фільтрування замовлень, а саме вони можуть обрати область, місто, категорію товару та обрати кому саме допомогти: фізичній або юридичній особі. Обласні, Київська міська державна адміністрація, військові адміністрації Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Україна прощається з Героєм.

Дружина вже ніколи   не відчує ніжних обіймів, заспокійливого «все буде добре»,  син ніколи не  почує  батьківської поради і не обіпреться на сильне батьківське плече……

Україна прощається з Героєм.

Дружина вже ніколи   не відчує ніжних обіймів, заспокійливого «все буде добре»,  син ніколи не  почує  батьківської поради і не обіпреться на сильне батьківське плече……