26 Лютого, 2024 р., 10:28
Тренінг проводився в рамках проєкту «Сприяння поступовому переходу між реагуванням на надзвичайні ситуації органами місцевого самоврядування та сталим соціально-економічним розвитком і зростанням шляхом запровадження антикризових інструментів місцевого економічного розвитку (МЕР) та демонстрації програм МЕР, які передбачають відновлення території громад» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Команда НУО «Сучасний Формат» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» розробила Методику формування місцевих цільових програм. Документ покликаний ознайомити з процедурами розробки, затвердження, фінансування, моніторингу виконання місцевих цільових програм, як інструменту управлінської діяльності, а також з метою соціально-економічного відновлення та розвитку громад.
25 Лютого, 2024 р., 14:17
Туристи та жителі села мали можливість ознайомитися з життєстверджувальними віршами, п'єсами та поемами Лесі Українки.
24 Лютого, 2024 р., 10:04
В цей холодний лютневий день відзначаємо найстрашнішу дату в історії сучасної України - початок повномасштабного вторгнення Росії на територію України.
23 Лютого, 2024 р., 13:12
Вже 10 років територію України розриває жахіття війни…