Відділ соціального захисту населення

Типові інформаційні картки адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення

НАКАЗ "ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТИПОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ КАРТОК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

До уваги жителів громади!

Уряд на засіданні 7 липня  схвалив постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”.

09:12 29.07.2021

адресні виплати пенсіонерам від 75 років!!!

З жовтня цього року адресні виплати одержуватимуть пенсіонери віком від 75 років. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час свого виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Трудові ресурси».

09:10 29.07.2021

До уваги пільговиків, які мають право на отримання щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.

Постановою Кабінету Міністрів від 08.04.2021 №325  «Деякі питання виплати  разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» затверджено розмір грошової допомоги до 5 травня у 2021році.

13:15 19.04.2021

Пільги учасникам бойових дій

Українське законодавство містить чимало актів, якими в різній мірі передбачено пільги для учасників бойових дій. Центральне місце серед нормативних актів у цій сфері займає Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

13:54 10.02.2021