Відділ соціального захисту населення

Типові інформаційні картки адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення

НАКАЗ "ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТИПОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ КАРТОК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

До уваги пільговиків, які мають право на отримання щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.

Постановою Кабінету Міністрів від 08.04.2021 №325  «Деякі питання виплати  разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» затверджено розмір грошової допомоги до 5 травня у 2021році.

13:15 19.04.2021

Пільги учасникам бойових дій

Українське законодавство містить чимало актів, якими в різній мірі передбачено пільги для учасників бойових дій. Центральне місце серед нормативних актів у цій сфері займає Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

13:54 10.02.2021