села Старий і Новий Солотвин

Села Старий і Новий Солотвин відомі з 1593 року,  розташовані на річці Коденці за 19 км на північний схід від районного центру., за 5 км від залізничної станції Рея та за 4 км від автошляху Бердичів-Житомир, до якого від села Старий Солотвин прокладена шосейна дорога. На території сіл функціонує загальноосвітня школа, два клуба, дві бібліотеки, дитячий садок. Місцеві сільськогосподарські підприємства вирощують зернові та технічні культури. На території села Старий Солотвин посеред річки є острівок, в селі його називають будиночок рибалки, або острів закоханих. Даний об"єкт внесений в перелік туристичних маршрутів України. Уроженцями села є ВІкарій І.М. - кандидат історичних наук, Кондратюк Є.М. - доктор біологічних новук, професор.