Триває прийом заявок з грантової програми

У 2023 році триває прийом заявок з грантової програми, яка реалізується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. N‹ 739 (із змінами від 27.01.2023 № 72) «Деякі питання надання грантів для переробних підприємств», якою затверджений Порядок надання грантів на створення aбo розвиток переробних підприємств».

Школа підтримки малого та середнього бізнесу

В м. Житомир в період з 01 березня по 30 червня 2023 року відбудеться проект “Школа підтримки малого та середнього бізнесу”. Проект реалізовується за підтримки ГО "Мондо" (Естонія) в рамках проекту “Для України”, БФ "Справжні українці" і ГО "Вдоскональ себе".

Реєстрація на вебінари для підтримки жіночого бізнесу під час війни

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні спільно з Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за фінансової підтримки Європейського Союзу запускають вебінари для підтримки жіночого підприємництва під час війни в межах проєкту «Експертні консультації «Об’єднаний економічний фронт двох регіонів». До участі запрошуються жінки-представниці мікро-, малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування, що працюють із бізнесом, громадських організацій і бізнес-об’єднань. ________________ Онлайн-заходи триватимуть упродовж лютого-травня 2023 року та фокусуватимуться на таких темах: 16 лютого — Грантові можливості для жіночого бізнесу під час війни: де шукати і як отримати кошти для підтримки і розвитку власної справи 23 лютого — Як скласти заявку на грант, щоб його виграти 2 березня — Пошук та перевірка партнерів 9 березня —  Перші кроки експорту 16 березня — Переваги Конвенції Пан-Євро-Мед для українських експортерів. Режим вільної торгівлі з боку Європейського Союзу, Великобританії та інших країн як вікно можливостей на перспективу 23 березня — Платформа Enterprise Europe Network (EEN) як додаткова можливість пошуку партнерів 30 березня — B2B•2•Go: онлайн зустрічі з результатом 6 квітня — Управління конфліктами 13 квітня — Жорстка риторика для напрацювання навичок переконання 20 квітня — Конфліктологія та вирішення суперечок 27 квітня — Персональний брендинг для просування бізнесу 4 травня — Створення і розвиток репутації компанії через якісний сервіс Заходи організовано Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за підтримки ПРООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

ГРАНТ ДЛЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ АБО РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

22 лютого Проєкт USAID «Економічна підтримка України» проведе онлайн-майстерню для представників бізнесу з пошуку грантів на розвиток бізнесу та заповненню грантових заявок на них.

Внесено зміни до програм грантової підтримки: мікрогранти на власну справу, гранти на розвиток садів та теплиць

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2023 р. № 39 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738», внесено зміни до програм грантової підтримки (мікрогранти на власну справу, гранти на розвиток садів та теплиць), які передбачають:

Безкоштовні онлайн-курси бізнес-англійської від БФ “Жіночі можливості в Україні”

БФ “Жіночі можливості в Україні” організовує курси розмовної та бізнес-англійської для жінок. Навчання проходить двічі на тиждень, по 1 годині в онлайн-форматі і є повністю безкоштовним.

Бізнес-акселератор для підтримки українських підприємців від Мінцифри та Impact Forc

Impact Business — це поглиблена акселераційна програма, створена міжнародною командою експертів, підприємців та інвесторів для активних бізнесів, зареєстрованих в Україні, які прагнуть зробити свій внесок у післявоєнне відновлення України та сформувати позитивний і довготривалий соціальний вплив. Для участі в програмі буде відібрано до 25 команд. 2 компанії можуть виграти грант до 20 тис. євро.