Бізнес

Онлайн-конференція “День малого і середнього підприємництва”

25 листопада з 11:00 до 15:30 проходитиме онлайн-конференція “День малого і середнього підприємництва” від фонду Василя Хмельницького K.Fund.   Конференція організовується в рамках Європейського тижня підприємництва — загальноєвропейської кампанії зі сприяння підприємництву в Європі.   Тема конференції: "Можливості розвитку для малого та середнього бізнесу".   ПРОГРАМА ЗАХОДУ:   11:00 – 11:40 Ринки для МСП: експорт, маркетинг, розвиток 12:00 – 12:40 Люди та бізнес-процеси 13:30 – 14:20 Пошук інноваційних рішень та нових продуктів 14:40 – 15:30 Партнерство як інструмент масштабування бізнесу   Приєднуйтесь! Участь у заході безкоштовна, за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/3GVSMH6.

11:43 24.11.2021

Навчальний курс для власників садиб

Спілка сільського зеленого туризму України завтра розпочинає новий навчальний курс для власників садиб "Сільський зелений туризм: підвищення кваліфікації ", який триватиме протягом листопада-грудня 2021 р. та розрахований на тих учасників, які вже мають досвід організації сільської гостинності. Всього протягом курсу заплановано 6 вебінарів на різну тематику.

15:05 17.11.2021

Не декларуєте працівників – сплатіть штраф!

Державна служба з питань праці має право перевіряти, як бізнес виконує трудове законодавство. Тут ми розповідаємо про порядок перевірки оформлення працівників та про те, які штрафи доведеться сплатити за працівників, чия праця не задекларована.

10:58 17.11.2021

Глава держави підписав закон щодо стимулювання діяльності фермерських господарств

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про стимулювання діяльності фермерських господарств. Документ передбачає, що молодим фермерам буде виплачуватися грошова допомога, повідомляється на сайті президента.

10:18 17.11.2021

Задекларована праця допомагає розвивати бізнес

Маєте власний бізнес? Укладаючи трудові договори з працівниками, ви отримуєте безліч переваг: імідж соціально відповідальної компанії чи підприємця, можливість залучати інвестиції та кращих фахівців, виходити на нові ринки та чесно конкурувати за якістю послуг і ціною.

11:04 16.11.2021

Незадекларована праця

Більше 20% працездатного населення України повністю або частково не декларують трудові відносини з роботодавцем. Дізнайтеся, в яких регіонах і сферах діяльності найбільше незадекларованих працівників і чому від цього втрачають і працівники, і роботодавці.

10:47 09.11.2021

Про державну підтримку сільськогосподарських товаровиробників

Механізм і напрям надання державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 886 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь».

14:39 05.11.2021

запрошення на участь у конференції «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2021»

Міністерство розвитку громад та територій України запрошує взяти участь у конференції «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2021», яка відбудеться 19 жовтня 2021 року о 11.00 на території Міжнародного виставкового центру (далі – МВЦ) в конференц-залі No 14 павільйону No 3 (вхід 3-А) (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») в рамках XІХ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства».

15:46 17.09.2021