Бізнес

запрошення на участь у конференції «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2021»

Міністерство розвитку громад та територій України запрошує взяти участь у конференції «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2021», яка відбудеться 19 жовтня 2021 року о 11.00 на території Міжнародного виставкового центру (далі – МВЦ) в конференц-залі No 14 павільйону No 3 (вхід 3-А) (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») в рамках XІХ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства».

15:46 17.09.2021

Для сільськогосподарських товаровиробників!

Інформуємо про Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України   від 11  серпня 2021 року № 886, далі - Порядок.

10:21 17.09.2021

До уваги суб"єктів господарювання агропромислового комплексу та харчової промисловості!

З метою формування секторального переліку об"єктів критичної інфраструктури,  та у відповідності до   Постанови КМУ № 943 від 09.10.2020 року суб"єктам  господарювання агропромислового комплексу та харчової промисловості, які зареєстровані на території Гришковецької ромади  необхідно подати відомості до Міністерства аграрної політики та продовольства України.

14:41 13.09.2021

Виробники круп’яних культур отримають державну компенсацію – Мінагрополітики

Вперше аграрії, які вирощують нішеві культури (гречку, просо, жито, овес), отримають державну компенсацію. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

11:34 02.09.2021

29 вересня 2021р. о 10:00 на платформі Zoom вібудеться вебінар «Підтримка Європейським інвестиційним банком інвестиційних проєктів у сфері вирощування та переробки зернових і олійних культур».

16:56 31.08.2021

До уваги платників податків! У СГ, який приймає рішення замість РРО використовувати ПРРО, реєстрація РРО скасовується

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що Порядком реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 №547 встановлено, що реєстрація реєстратора розрахункових операцій діє до дати скасування реєстрації РРО, що відбувається у випадках, коли, зокрема, суб’єкт господарювання у зв’язку із застосовуванням програмного РРО вирішив відмовитись від застосування РРО, строк служби якого не закінчився.

16:22 17.08.2021

До уваги платників податків! Припинення діяльності підприємцем-єдинником: подання останньої податкової звітності

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що у разі державної реєстрації припинення, зокрема, підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, які є платниками єдиного податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, у якому відповідним контролюючим органом отримано від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення (п. 294.6 ст. 294 ПКУ).

16:21 17.08.2021

До уваги платників податків! Особливості застосування РРО/ПРРО у 2021 році для підприємців-«спрощенців»

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що Законом України № 1017-ІХ від 01.12.2020 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» передбачені зміни щодо застосування РРО/програмних РРО.

16:21 17.08.2021