Безкоштовні консультації для підприємців

Друзі, наразі відкрита можливість для українських підприємців отримати безоплатні онлайн-консультації від міжнародних експертів щодо розвитку експорту, електронної комерції та багатьох інших питань розвитку підприємництва, які є актуальними для Вас/

Всеукраїнський Конгрес Фермерів

Всеукраїнська асоціація громад спільно з Всеукраїнський Конгрес Фермерів проводять для сільгоспвиробників вебінар з розробниками “законопроєкту 5600”.

УКРАЇНСЬКІ ВИРОБНИКИ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ ПРЕЗЕНТУЮТЬ СЕБЕ НА «ЕКСПО -2020» У РАМКАХ «AGRО UA: SMART DECISIONS» 31.01.2022 | 12:20 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Онлайн-конференція “День малого і середнього підприємництва”

25 листопада з 11:00 до 15:30 проходитиме онлайн-конференція “День малого і середнього підприємництва” від фонду Василя Хмельницького K.Fund.   Конференція організовується в рамках Європейського тижня підприємництва — загальноєвропейської кампанії зі сприяння підприємництву в Європі.   Тема конференції: "Можливості розвитку для малого та середнього бізнесу".   ПРОГРАМА ЗАХОДУ:   11:00 – 11:40 Ринки для МСП: експорт, маркетинг, розвиток 12:00 – 12:40 Люди та бізнес-процеси 13:30 – 14:20 Пошук інноваційних рішень та нових продуктів 14:40 – 15:30 Партнерство як інструмент масштабування бізнесу   Приєднуйтесь! Участь у заході безкоштовна, за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/3GVSMH6.

Навчальний курс для власників садиб

Спілка сільського зеленого туризму України завтра розпочинає новий навчальний курс для власників садиб "Сільський зелений туризм: підвищення кваліфікації ", який триватиме протягом листопада-грудня 2021 р. та розрахований на тих учасників, які вже мають досвід організації сільської гостинності. Всього протягом курсу заплановано 6 вебінарів на різну тематику.

Не декларуєте працівників – сплатіть штраф!

Державна служба з питань праці має право перевіряти, як бізнес виконує трудове законодавство. Тут ми розповідаємо про порядок перевірки оформлення працівників та про те, які штрафи доведеться сплатити за працівників, чия праця не задекларована.

Глава держави підписав закон щодо стимулювання діяльності фермерських господарств

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про стимулювання діяльності фермерських господарств. Документ передбачає, що молодим фермерам буде виплачуватися грошова допомога, повідомляється на сайті президента.

Задекларована праця допомагає розвивати бізнес

Маєте власний бізнес? Укладаючи трудові договори з працівниками, ви отримуєте безліч переваг: імідж соціально відповідальної компанії чи підприємця, можливість залучати інвестиції та кращих фахівців, виходити на нові ринки та чесно конкурувати за якістю послуг і ціною.

Незадекларована праця

Більше 20% працездатного населення України повністю або частково не декларують трудові відносини з роботодавцем. Дізнайтеся, в яких регіонах і сферах діяльності найбільше незадекларованих працівників і чому від цього втрачають і працівники, і роботодавці.