Запрошуємо на вебінар "Стратегія стійкості бізнесу під час кризи"

Український бізнес, як і вся економіка, перебуває в шоковому стані внаслідок війни. Щоб адаптуватися до нової реальності та вижити, підприємствам потрібно володіти спеціальними знаннями про те, як розробляти план дій для подолання кризових ситуації, як вміло використовувати обмежені ресурси, як обирати стратегію адаптації. Пропонуємо вебінар, на якому Ви дізнаєтесь про те,  як готуватися до кризових ситуацій, а також перетворювати їх в нові можливості, необхідні керівнику.

Дайджест грантів та бізнес-можливостей для підприємців

Клуб Ділових Людей Україна за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» підготували перелік можливостей для бізнесу, серед яких гранти, пільгові кредити, стажування, бізнес-інкубатори та державні програми підтримки. Місцевий бізнес в умовах воєнного стану повинен володіти актуальною та корисною інформацією.

Встигніть зареєструватися на навчання з підприємництва, що відбудеться вже у вересні

Ресурсний центр ГУРТ, в межах проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, продовжує безоплатне навчання майбутніх підприємців та підприємців-початківців, які бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності, започаткувати чи розвинути власну справу, навчитися писати бізнес-план, взяти участь у тренінгу «Розпочни свій бізнес».