Бізнес

14 Липня, 2021 р., 13:37
Програмою технічного співробітництва між Україною та Китайською Народною Республікою  заплановано проведення тематичного навчального семінару з питань механізації сільського господарства для країн, що розвиваються.
14 Липня, 2021 р., 11:39
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що з метою заповнення розділу 4 «Дані щодо ПРРО» заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за ф. № 1-ПРРО (далі – Заява за ф. № 1-ПРРО), форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547», поняття тип програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) «Каса самообслуговування» означає, що такий ПРРО встановлений на конкретну господарську одиницю та використовується за адресою, зазначеною в реєстраційній Заяві за ф. № 1-ПРРО, при цьому його застосування не передбачає залучення касира (наприклад платіжний термінал).
14 Липня, 2021 р., 11:21
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що відповідно до п. 299.6 ст. 299 Податкового кодексу України підставами для прийняття контролюючим органом рішення про відмову у реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку є виключно:
12 Липня, 2021 р., 14:31
Провідна німецька організація та однойменний благодійний фонд направляє фахівців з Німеччини на проекти в інші країни на громадських засадах.
27 Червня, 2021 р., 10:34
Інформуємо про нові можливості залучення міжнародної фінансової допомоги для МСП!
23 Червня, 2021 р., 14:06
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що відповідно до п. 1 частини 1 ст. 4 Закону України від 08 липня   2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є фізичні особи – підприємці (далі – ФОП), зокрема ті, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором.
16 Червня, 2021 р., 15:33
Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 {у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517), інформуємо.
11 Червня, 2021 р., 08:35
Постановою КМУ від 12.05.2021 року № 517 затверджено Порядок  використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, відповідно до якої, бюджетні кошти спрямовуються з метою державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.