Проєкт «Creative Galchynets» представлений «вуличними продуктами»:

1. GASTROFEST «Білий борщ і не тільки…» та вуличним ярмарком з майстер-класами від місцевих майстрів, розважальними змагання, цікавими конкурсами, заплутаними квестами, смачними дегустаціями та іншими розвагами для місцевих жителів та гостей.

2. Вуличною фольклорною постановкою «Українське традиційне весілля», яка складається з «сватання» та «весілля» з використанням та популяризацією українських традицій, звичаїв та обрядів з урахуванням особливостей нашого регіону.

3. «Кіно під відкритим небом» - це створення рівних можливостей для жителів сільської громади до споживання культурного продукту на широкому екрані по відношенню до міських жителів, які постійно користуються таким культурним благом.

 4. Історико-туристичним маршрутом «Гальчин - Старий Солотвин - Кодня» - направлений на збереження пам'яті про волелюбних і непокірних синів українського народу. А хто уважно знайомився з біографією Михайла Чайковського, той розуміє, що все своє життя Михайло мріяв про відродження козацтва та Січі, а отже про вільну та сильну Україну. Історико-туристичний маршрут має романтичний настрій, який створює  «Острів кохання» в селі Старий Солотвин.

 

Частували житомирян

У День 85-річчя Житомирської області файні господині з Гришковецькоі громади Простір "Creative Galchynets" частували житомирян автентичним українським білим борщем, пампушками з часником та  ароматними пиріжками.

Частина І: Тестовий велосипедний маршрут Гришковецькою громадою

Сонячного червневого ранку розпочато реалізацію одного із чотирьох продуктів проєкту "Creative Galchynets", який пройшов технічний відбір у межах грантового сезону 2022 року Українського культурного фонду, але був відкладений в результаті навали російських орків.