Білий, червоний чи космічний?

Що пов’язує ці три слова?

Мабуть, ми здивуємо вас, якщо скажемо БОРЩ.

А ще більше здивуєтесь, якщо почуєте про БОРЩ-БАТЛ у музеї.

Саме так! Представники Гришковецькоі громади сьогодні гідно презентували своі вміння у селі Кмитів Глибочицькоі громади - ми варили та частували всіх присутніх автентичною стравою БІЛИЙ БОРЩ зі смачними пиріжками та пампушками.

Сьогодні було багато різних розповідей, нових знайомств та інтерв’ю. Адже всі учасники Борщ-батлу ділилися секретами приготування борщу та історіями, пов’язаними з його приготуванням.

Житомирський обласний краєзнавчий музей та Кмитівський обласний музей образотворчого мистецтва готували та частували традиційним червоним борщем, але з цікавими родзинками - з медом та солодким перцем.

Всі бажаючі мали змогу відчути себе космонавтами і спробувати космічний сублімований борщ, який презентували співробітники Музею Космонавтики.

А Арт-простір Creative Galchynets та файні господиньки Галина Литвиненко, Наталия Канарская, Людмила Корзун Шафран та Ященко Наталія завідувач сектору культури та туризму готували білий борщ за старовинним рецептом, який передали наші бабусі та мами. Ділилися родинними історіями, пов’язаними з білим борщем, історіями про село Гальчин та Міхала Чайковського…

Час збіг швидко, як узвар з нашого глечика… Було весело та цікаво, за що вдячні організаторам заходу.

Слідкуйте за наступними дописами на  Арт-простір "Creative Galchynets", де розкажемо про відгуки про наш гастрономічний шедевр.

 

 

 

ЗМІ  про нас:

Житомир.info, відео: youtube

Суспільне.новини, відео: youtube