Про початок проходження перевіркм відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Інформація про результати проведення перевірки

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Гришковецькою селищною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Тарасової Ольги Вікторівни, яка працює на посаді начальника відділу – головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності апарату Гришковецької селищної ради.

13:02 07.02.2020

Інформація про результати проведення перевірки