Інформація про результати проведення перевірки

Дата: 07.02.2020 13:02

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Гришковецькою селищною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Тарасової Ольги Вікторівни, яка працює на посаді начальника відділу – головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності апарату Гришковецької селищної ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Тарасової О.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”. (довідка від 07.02.2020 року).