МБФ "ІЗОЛЯЦІЯ. ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ"

25 Липня, 2023 р., 18:19
Гришковецька громада щиро дякує за третю грантову можливість у сумі 202 677 грн. від Міжнародного благодійного фонду «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив» з облаштування сучасною технікою та обладнанням прихистку в селі Никонівка.
17 Грудня, 2022 р., 13:03
Гришковецька громада щиро дякує за ще одну грантову можливість у сумі 49 597 грн. від  Міжнародного благодійного фонду «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив» з облаштування сучасною малою побутовою технікою та сантехнічним обладнанням прихистку в селі Никонівка.
13 Жовтня, 2022 р., 14:23
Гришковецька селищна рада щиро дякує Міжнародному благодійному фонду «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив» за підтримку КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Гришковецької селищної ради в облаштуванні сучасною побутовою технікою прихистку в селі Никонівка.