Бізнес

09 Листопада, 2021 р., 10:47
Більше 20% працездатного населення України повністю або частково не декларують трудові відносини з роботодавцем. Дізнайтеся, в яких регіонах і сферах діяльності найбільше незадекларованих працівників і чому від цього втрачають і працівники, і роботодавці.
05 Листопада, 2021 р., 14:39
Механізм і напрям надання державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 886 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь».
17 Вересня, 2021 р., 15:46
Міністерство розвитку громад та територій України запрошує взяти участь у конференції «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2021», яка відбудеться 19 жовтня 2021 року о 11.00 на території Міжнародного виставкового центру (далі – МВЦ) в конференц-залі No 14 павільйону No 3 (вхід 3-А) (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») в рамках XІХ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства».
17 Вересня, 2021 р., 10:21
  Інформуємо про Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України   від 11  серпня 2021 року № 886, далі - Порядок.
13 Вересня, 2021 р., 14:41
  З метою формування секторального переліку об"єктів критичної інфраструктури,  та у відповідності до   Постанови КМУ № 943 від 09.10.2020 року суб"єктам  господарювання агропромислового комплексу та харчової промисловості, які зареєстровані на території Гришковецької ромади  необхідно подати відомості до Міністерства аграрної політики та продовольства України.
02 Вересня, 2021 р., 11:34
Вперше аграрії, які вирощують нішеві культури (гречку, просо, жито, овес), отримають державну компенсацію. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.
31 Серпня, 2021 р., 16:56
29 вересня 2021р. о 10:00 на платформі Zoom вібудеться вебінар «Підтримка Європейським інвестиційним банком інвестиційних проєктів у сфері вирощування та переробки зернових і олійних культур».
17 Серпня, 2021 р., 16:22
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що Порядком реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 №547 встановлено, що реєстрація реєстратора розрахункових операцій діє до дати скасування реєстрації РРО, що відбувається у випадках, коли, зокрема, суб’єкт господарювання у зв’язку із застосовуванням програмного РРО вирішив відмовитись від застосування РРО, строк служби якого не закінчився.
17 Серпня, 2021 р., 16:21
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що у разі державної реєстрації припинення, зокрема, підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, які є платниками єдиного податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, у якому відповідним контролюючим органом отримано від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення (п. 294.6 ст. 294 ПКУ).