Дата: 31.08.2021 16:56

29 вересня 2021р. о 10:00 на платформі Zoom вібудеться вебінар «Підтримка Європейським інвестиційним банком інвестиційних проєктів у сфері вирощування та переробки зернових і олійних культур».

Агенція Регіонального розвитку Житомирської області виступає співорганізаторами заходу спільно з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області.

Під час зустрічі будуть представлені можливості кредитування агробізнесу в рамках спільного Проекту України та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Основний кредит для аграрної галузі – Україна».

Лінія кредитування орієнтована на малі та середні агро-підприємства та передбачає надання кредитного фінансування до 4 млн. євро за пониженими ставками.

Для участі в інформаційній зустрічі реєструйтеся до 23 вересня: https://forms.gle/j3pKfQyerAUe6HHw8.

Возможно, это изображение (текст)