На виконання Стратегії розвитку сфери інноваційної діяльності на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 526-р, Міністерство освіти і науки України проводить опитування суб'єктів інноваційного процесу щодо виявлення змін в національній інноваційній екосистемі.

За результатами дослідження буде підготовлено аналітичну довідку, яка міститиме основні характеристики діючої в Україні інноваційної екосистеми, а також рекомендації щодо налагодження міжрегіональних економічних зв’язків та взаємодії усіх суб’єктів інноваційної екосистеми з метою підвищення якості та конкурентоспроможності продукції вітчизняного виробництва.

Для забезпечення всеохоплюючого опитування просимо підприємства, установи і організації, що діють на території громади  та займаються розробкою та/або впровадженням інноваційних проєктів, технологій пройти анкетування до 04 листопада 2021 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddsPxYiR7fDengF1ux8Uh1UhYAS4YBr59h6khXFoz-3LLfXQ/viewform

У разі виникнення питань, пов’язаних із заповненням анкети, прохання звертатися за телефоном: (044) 287-82-07  – Двигун Оксана Валеріївна.