Бізнес

11 Квітня, 2023 р., 14:05
Грантова програма для підтримки безперервності та відновлення бізнесу, включно із переміщенням або відновленням бізнесу, розширенням на зовнішні ринки, а також підтримкою рівня наявних бізнес-можливостей та/ або їхнім покращенням.
11 Квітня, 2023 р., 14:02
Конкурси спрямовані на те, щоб допомогти українським підприємцям та підприємствам скористатися перевагами Внутрішнього ринку.
11 Квітня, 2023 р., 14:00
Програма передбачає надання консультаційних послуг, менторинг та довгостроковий коучинг з метою надання жінкам-підприємцям знань і впевненості для наступних кроків з наданням доступу до фінансування через кредитні лінії.
11 Квітня, 2023 р., 13:57
Благодійний фонд «Це Крафт» за підтримки громадської організації «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» у межах соціальної складової соціального підприємства «Це Крафт» запрошуємо взяти участь у конкурсі 2023 року.
11 Квітня, 2023 р., 13:55
В рамках Програми українські молодіжні бізнеси отримають експертну підтримку для розробки бізнес-плану (орієнтованого на відновлення й адаптацію підприємницької діяльності до умов війни), експертний супровід та матеріальну допомогу для реалізації своїх бізнес-цілей.
11 Квітня, 2023 р., 13:49
Підтримка фінансування інвестиційних проєктів українських підприємств в умовах війни – компенсує до 30% від вартості відповідних проєктів. Фокус підтримки зосередиться водночас як на релокованих підприємствах, так і на нерелокованих, які планують здійснювати інвестиції у свою виробничу діяльність.
06 Березня, 2023 р., 08:42
У 2023 році триває прийом заявок з грантової програми, яка реалізується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. N‹ 739 (із змінами від 27.01.2023 № 72) «Деякі питання надання грантів для переробних підприємств», якою затверджений Порядок надання грантів на створення aбo розвиток переробних підприємств».
15 Лютого, 2023 р., 08:14
З метою підготовки аналітичних  та інформаційних матеріалів щодо розвитку промисловості регіону  просимо підприємства пройти опитування за посиланням:
13 Лютого, 2023 р., 09:16
В м. Житомир в період з 01 березня по 30 червня 2023 року відбудеться проект “Школа підтримки малого та середнього бізнесу”. Проект реалізовується за підтримки ГО "Мондо" (Естонія) в рамках проекту “Для України”, БФ "Справжні українці" і ГО "Вдоскональ себе".