20 000 грн на стартап та 30 000 грн на масштабування для виробників

Дата: 11.04.2023 13:57

Фото без описуБлагодійний фонд «Це Крафт» за підтримки громадської організації «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» у межах соціальної складової соціального підприємства «Це Крафт» запрошуємо взяти участь у конкурсі 2023 року.

Проєкт спрямований на надання поворотної безвідсоткової фінансової допомоги стартапам і підприємцям-виробникам на посилення та масштабування діяльності. В межах конкурсу кошти будуть надаватись у двох категоріях: «Стартап» — 20 000 грн; «Масштабування» — 30 000 грн.

Для кого: фізичні особи — підприємці; юридичні особи, які ведуть підприємницьку діяльність; соціальні підприємства.

Дедлайн подачі: до 12 травня 2023 року.

Посилання: https://business.diia.gov.ua/cases/granti/20-000-grn-na-startap-ta-30-000-grn-na-masstabuvanna-dla-virobnikiv