29 Лютого, 2024 р., 15:10
Дорога наша ювілярочко, вітаємо Вас з поважною датою! Зичимо сил, зберегти бадьорість і настрій, зустріти мир в Україні разом з нами. Радіємо, що Ви у нас така є. З Днем народження! Божого благословення і благодаті Вам і Вашій родині!
28 Лютого, 2024 р., 10:26
Ще один рік війни... Рік випробувань та викликів, які долали разом — усією громадою. Ми стали стійкішими та витривалішими, сфокусувалися на головному — допомозі захисникам, безпеці мешканців громади, турботі про тих, хто потребує підтримки. Разом робили все, аби кожен наступний день наближав нас до Перемоги, щоб процеси життєзабезпечення громади не припинялися. Вся робота виконавчого комітету, депутатського корпусу, апарату та установ селищної ради у 2023 році була спрямована на виконання тих завдань, які стали пріорітетними в суворих реаліях сьогодення. Складний воєнний час ставить перед нами серйозні виклики. Але, життя не зупинилося, ми навчились оперативності, мобільності та стійкості. Ми продовжуємо чинити опір та працювати, відбудовувати, розвивати громаду і рухатися вперед.