01 Квітня, 2024 р., 08:21
У Гришківцях - були з концертом ті, кого навіть на війні - обʼєднала музика. Але яка! Здавалось - озивається сама Доля і Воля України.
28 Березня, 2024 р., 08:18
Роботи проводились в с. Гвіздава. Комунальним підприємством громади було прибрано територію в центрі села.
26 Березня, 2024 р., 08:37
У приміщенні актової зали Гришковецького ліцею відбулися громадські слухання, присвячені обговоренню проекту Стратегії розвитку Гришковецької селищної територіальної громади на період до 2027 року, Плану заходів для її реалізації та Звіту про стратегічну екологічну оцінку. Захід зібрав майже 30 учасників, серед яких були члени робочої групи з розробки Стратегії, жителі громади, депутати селищної ради, члени виконавчого комітету, а також представники громадських організацій “Не бійтеся” та фахівці проєкту USAID “ГОВЕРЛА” і ГО “ЕНДШПІЛЬ”.