Міністерство охорони здоров'я України опублікувало відповіді на найчастіші питання, з якими звертаються українці до контактного центру:

День Героїв України!

23 травня Україна відзначає   День Героїв України. День борців за свободу та незалежність нашої держави. Це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

ТОВ «Житомиргаз Збут»

За спожитий газ у квітні вже розрахувалися 239 тисяч клієнтів ТОВ «Житомиргаз Збут»

Вітання з Весвітнім днем сімейного лікаря!

Щиро вітаємо із професійним святом,  Всесвітнім днем сімейного лікаря!   Бажаємо  міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів,щастя, благополуччя. Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя.

Вітаємо із Міжнародним Днем медичної  сестри!

Вітаємо із Міжнародним Днем медичної  сестри. Від щирого серця бажаємо  успіхів, позитиву, здоров’я та прекрасного настрою. Нехай усі мрії збуваються, робота приносить лише радість та вдячність, а життя буде яскравим та щасливим.