20 Лютого, 2024 р., 14:25
День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
19 Лютого, 2024 р., 10:49
День Державного герба України - це пам'ятна дата, що нагадує про встановлення тризубу як державного символу.
15 Лютого, 2024 р., 10:58
Працівники філії Будинку культури с. Осикове провели історично-патріотичну годину пам'яті, присвячену Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав "Афганістан: подвиг, біль, пам'ять..." та переглянули документальний фільм "Афганістан".
15 Лютого, 2024 р., 10:13
Він розмістився у приміщенні 200-річного колишнього панського маєтку, де народився українсько-польсько-турецький діяч Михайло Чайковський.
15 Лютого, 2024 р., 08:55
Нам всім дуже потрібні позитивні емоції, радісні враження, які могли б відволікти від зовсім нерадісних подій. І День закоханих – чудовий привід для того, щоб зробити маленьке свято та подарувати позитивні емоції друзям, знайомим чи просто оточуючим.
15 Лютого, 2024 р., 08:54
Кохання... Багато століть людство не може знайти єдиного визначення для цього неймовірного почуття.
15 Лютого, 2024 р., 08:43
До Дня закоханих в КЗ "Публічна бібліотека" Гришковецької селищної ради відбувся чудовий майстер-клас з виготовлення валентинок.
15 Лютого, 2024 р., 08:41
День всіх закоханих - це свято романтики, кохання та ніжності. У цей день прийнято дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки та інші приємні подарунки.
13 Лютого, 2024 р., 20:20
Напередодні Дня закоханих, бібліотекар бібліотеки-філії села Никонівка запросила учнів Никонівської гімназії на рандеву з книгою «Найромантичніші літературні пари».
30 Вересня, 2021 р., 08:10
  29 вересня читачі Гришковецької бібліотеки для дітей взяли участь в історичній розвідці «Без пам’яті немає майбутнього». Відкривали сторінки книг, зачитували фрагменти архівних документів, переглядали відео про події, що сталися в Києві 80 років тому.