Вагома підтримка від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 27.03.2023 20:21

Фото без описуГришковецька громада, у рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», отримала паливні суперталони  на 4 000 літрів загальною вартістю 171,920 тис. грн.

Ця допомога надзвичайно важлива для нас, адже в період виникнення надзвичайних ситуації, ми забезпечимо доступ жителів та мешканців громади до своєчасного отримання  адміністративних послуг, послуг у сфері освіти, медицини та соціального захисту.

Висловлюємо щиру вдячність команді Проєкту «ГОВЕРЛА» та всьому американському народу за підтримку, за матеріально-технічну допомогу надану через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) нашій громаді.

Нагадуємо, що Гришковецька селищна рада у 2022 році, за результатами відбору, стала громадою-партнеркою та активно співпрацює з  Проєктом USAID.