Робоча поїздка активу Гришковецької ОТГ селами громади

Дата: 10.04.2019 14:56

До участі долучились  начальник відділу освіти Гришковецької селищної ради Валентина Муренко, начальник фінансового відділу Сергій Сироїд, виконуючі обов’язки старост:  Рейського старостинського округу – Ігор Мосійчук, Осиківського – Сергій Маркусевич, Гальчинського – Володимир Андрійчук, Никонівського – Олена Мазур, Половецького – Василь Глищук, Скаківського – Борис Шлапак, Старосолотвинського – Віктор Овчаренко.

Кожен з них володіє станом справ у громаді та розуміє, що лише завдяки спільній роботі, співпраці та розумінні можна прийняти мудрі й зважені рішення.