02 травня 2019 року   14:06

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів регуляторних актів

      Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Гришковецька селищна рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів -  рішень Гришковецької селищної ради та аналізу регуляторного впливу до них:

         Назва регуляторного акта:

 

         1. Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Гришковецької селищної ради.

 

         2. Про затвердження Положення про оренду  майна комунальної власності та типового договору оренди нерухомого майна комунальної власності Гришковецької селищної ради.

 

      Проекти регуляторних актів - рішень Гришковецької селищної ради та аналіз регуляторного впливу до них буде розміщено на офіційному веб-сайті Гришковецької селищної ради (gryshkovecka-gromada.gov.ua)

     Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу до них на офіційному веб-сайті Гришковецької селищної ради (gryshkovecka-gromada.gov.ua).

         Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань надсилати на адресу: 13337, Житомирська область, Бердичівський район, смт Гришківці, вул. Червоний промінь, 4.

 e-mail: grushkivci@ukr.net