Зустріч із працівниками служби зайнятості

Дата: 18.06.2019 09:36

Фото без описуФото без описуВ ході зустрічі з Гришковецьким селищним головою Іреною Лісовою були обговорені питання якісної співпраці між службою зайнятості та громадою, сприяння розвитку малого підприємництва в громаді, залучення широкого кола населення та роботодавців до отримання соціальних послуг служби зайнятості на території громади.
Також під час зустрічі були обумовлені шляхи співпраці щодо спільних дій з питань розширення видів громадських робіт. Зокрема, було запропоновано переорієнтувати громадські роботи до соціальної сфери.
Дуже приємно, що в нас існує тісна співпраця з селищними громадами не на словах, а на ділі. Ми маємо точки дотику, плани, бачимо перспективу і будемо плідно працювати надалі.