Інформація про виконання бюджету Гришковецької селищної ради за І півріччя 2019 року

Дата: 05.08.2019 15:00

Інформація про виконання бюджету

Гришковецької селищної ради

за І півріччя 2019 року

26 липня 2019 року на засіданні виконавчого комітету Гришковецької селищної ради розглянуто та затверджено звіт про виконання селищного бюджету Гришковецької селищної ради за І півріччя 2019 року.

Одним із основних завдань бюджетного процесу є забезпечення якісного виконання доходної частини селищного бюджету, ефективного використання бюджетних коштів.

Так, у звітному періоді фактичні надходження селищного бюджету  становлять 32 251,5 тис. грн., з них доходи загального фонду – 31 895,6 тис. грн., спеціального – 355,9 тис. грн. Із загальної суми надходжень власні надходження звітного періоду  становлять 10 370,3 тис. грн.

Основним джерелом  власних надходжень селищного бюджету є:

- податок та збір  на доходи фізичних осіб, обсяг надходжень по якому складає  5 294,5 тис. грн., або 51,0 %;

- податок на майно складає 2 013,4 тис.грн., або 19,4 %;

- єдиний податок складає 2 374,1 тис.грн., або 22,9 %;

- інші надходження 688,3 тис.грн., або 6,7 % від загального обсягу власних надходжень бюджету.

У звітному періоді з метою забезпечення виконання державних, регіональних програм та функціонування установ бюджетної сфери передбачено   офіційних трансфертів у сумі 19 121,7 тис.грн., у тому числі: дотацій в сумі 5 414,4 тис. грн., та субвенцій на загальну суму 15 477,3 тис. грн. в тому числі:

-   освітня субвенція – 11 253,4 тис. грн.;

-   медична субвенція – 3 359,9 тис. грн.;

-  дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету –                     1 770,0 тис.грн.;

- базова дотація – 3 644,4 тис.грн.

Для забезпечення проведення функціонування установ бюджетної сфери селищного бюджету, надання послуг, проведення заходів передбачених місцевими програмами за І півріччя 2019 року витрачено 30 112,4 тис. грн. в тому числі по загальному фонду 28 955,0 тис.грн. та спеціальному –   1 157,4 тис.грн.

У структурі видатків загального фонду бюджету за економічною структурою видатки на оплату праці і нарахування на оплату праці становлять 5 362,8 тис.грн., видатки на придбання продуктів харчування -  235,7 тис.грн., видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв –               585,8 тис.грн.,  видатки на соціальне забезпечення – 89,0 тис.грн.

Крім цього, за рахунок коштів спеціального фонду проведені видатки на загальну суму 1 157,3 тис.грн., з яких на капітальний ремонт використано – 29,2 тис.грн., придбання- 84,2 тис.грн.

На утримання органів місцевого самоврядування спрямовано –              2 954,1 тис.грн., в тому числі на заробітну плату з нарахуваннями –               2 559,5 тис.грн., оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 206,0 тис.грн.

Дошкільна освіта використала 2 603,0 тис.грн. видатків загального фонду бюджету, в тому числі на оплату праці з нарахуваннями – 2 173,3 тис.грн., продукти харчування – 235,7 тис.грн., оплату комунальних послуг та енергоносіїв 99,7 тис.грн.

На функціонування бібліотек спрямовано – 199,5 тис.грн., на утримання будинків культури та клубів – 409,2 тис.грн.

На соціальний захист та соціальне забезпечення  у звітному періоді профінансовано 148,8 тис. грн. з яких на лікування – 55,0 тис.грн.

На утримання автомобільних доріг у звітному періоді використано                 16,2  тис. грн. видатків спеціального фонду бюджету.

Для розрахунків за використану електричну енергію вуличного освітлення населених пунктів спрямовано 243,8 тис.грн. коштів загального фонду.

Касові видатки по субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції склали – 4 220,1 тис.грн.; по субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції – 1 679,9 тис.грн.; по дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 885,0 тис.грн.

За рахунок коштів загального фонду бюджету в сумі 3 283,9 тис.грн. перераховано міжбюджетний трансферт у вигляді іншої субвенції із селищного бюджету до бюджету району.

Впродовж І півріччя 2019 року проведено заходи по своєчасній виплаті заробітної плати працівникам бюджетної сфери установ селищного бюджету, розрахункам за спожиті енергоносії. Станом на 01.07.2019 року заборгованість із зазначених виплат відсутня.

Фінансовий відділ Гришковецької селищної ради